Abychom Vám zajistili lepší uživatelský komfort a přizpůsobili naše služby Vašim potřebám, ukládá TV Nova na Vašem počítači, tabletu nebo chytrém telefonu soubory cookie, a to především pro uchování Vašeho uživatelského nastavení, poskytování obsahu na míru, pořizování anonymních statistik a cílení obchodních sdělení. Některé získané informace TV Nova sdílí s jinými společnostmi (anonymní statistiky). Některé informace jsou i přímo zpracovávány dalšími společnostmi (personalizace zobrazované reklamy) bez zásahu TV Nova.
Podrobnosti o zpracování cookies najdete zde.
 
 
 
 
 
 
 
 

Nejčastěji kladené otázky

Co je rodičovská kontrola?

Rodičovská kontrola je systém ochrany přístupnosti obsahu dostupného na VOYO určený zejména pro uživatele, kteří dbají na ochranu dětí před nevhodným audiovizuálním obsahem.

Ačkoliv některé kabelové televize používají takzvané piktogramy s indikací věkové přístupnosti, resp. provozovatelé kin respektují doporučení distributorů o přístupnosti kinotitulů (15, 18), není dosud v České republice ustaven žádný závazný systém věkové klasifikace audiovizuálních produktů.

Na VOYO jsme přesto zavedli systém klasifikace a ochrany přístupnosti obsahu na základě rozdělení titulů do 4 kategorií: Bez omezení (deaktivovaná kontrola), 12+, 15+ a 18+

Na VOYO si můžete u svého účtu nastavit úroveň ochrany přístupnosti.