Abychom Vám zajistili lepší uživatelský komfort a přizpůsobili naše služby Vašim potřebám, ukládá TV Nova na Vašem počítači, tabletu nebo chytrém telefonu soubory cookie, a to především pro uchování Vašeho uživatelského nastavení, poskytování obsahu na míru, pořizování anonymních statistik a cílení obchodních sdělení. Některé získané informace TV Nova sdílí s jinými společnostmi (anonymní statistiky). Některé informace jsou i přímo zpracovávány dalšími společnostmi (personalizace zobrazované reklamy) bez zásahu TV Nova.
Podrobnosti o zpracování cookies najdete zde.
 
 
 
 
 
 
 
 

Nejčastěji kladené otázky

Aplikace Voyo pro telefony a tablety Apple

Co je aplikace Voyo pro tablety iPad a telefony iPhone?

Aplikace VOYO vám nabízí možnost neomezeně a legálně sledovat české i zahraniční filmy a seriály, atraktivní sportovní přenosy a pořady TV Nova, nejen na počítači ale také na chytrých telefonech a tabletech Apple. Za měsíční poplatek máte neomezený přístup ke všem filmům a seriálům z nabídky, které si můžete kdekoli a kdykoli přehrát. Videotéka je navíc celá bez reklam.

Jaký obsah je v aplikaci Voyo k dispozici?

Do videoknihovny neustále přibývají nové filmové a seriálové tituly. Pestrá je i škála pořadů TV Nova, z nichž ty nejúspěšnější nabízí VOYO dokonce dříve než na televizní obrazovce. VOYO potěší i sportovní fandy, kteří si mohou vychutnat exkluzivní sportovní přenosy a pro nejmenší je zde široká nabídka dětských filmů a seriálů.


Upozornění: většina titulů knihovny VOYO podléhá licenčním omezením a je dostupná pouze na území České republiky (restrikce GeoIP).


Jak získat přístup k aplikaci pro chytrá zařízení Apple?

Ke sledování více jak 2000 titulů na vašem chytrém zařízení Apple je nejdříve zapotřebí být zákazníkem služby VOYO (registraci i aktivaci předplatného prosím proveďte přes PC/Mac). Předplatné lze zakoupit na stránkách videoportálu VOYO.cz. Poté si z App Store aplikaci VOYO stáhněte a nainstalujte na váš iPhone nebo iPad.

Upozornění: Aplikace Voyo není podporovaná na zařízeních s neoriginálním nebo přehraným „rootnutým“ operačním systémem.

Kde najdu aplikaci Voyo pro svůj iPhone nebo iPad?

Aplikaci stahujte zdarma ZDE.