Abychom Vám zajistili lepší uživatelský komfort a přizpůsobili naše služby Vašim potřebám, ukládá TV Nova na Vašem počítači, tabletu nebo chytrém telefonu soubory cookie, a to především pro uchování Vašeho uživatelského nastavení, poskytování obsahu na míru, pořizování anonymních statistik a cílení obchodních sdělení. Některé získané informace TV Nova sdílí s jinými společnostmi (anonymní statistiky). Některé informace jsou i přímo zpracovávány dalšími společnostmi (personalizace zobrazované reklamy) bez zásahu TV Nova.
Podrobnosti o zpracování cookies najdete zde.
 
 
 
 
 
 
 
 

Nejčastěji kladené otázky

Aplikace Voyo pro chytré televizory a Blu-ray zařízení

Co je aplikace Voyo v chytrých televizorech nebo Blu-ray zařízeních?

Aplikace VOYO vám nabízí možnost neomezeně a legálně sledovat české i zahraniční filmy a seriály, atraktivní sportovní přenosy a pořady TV Nova, nejen na počítači, ale také na chytrých televizorech a Blu-ray zařízeních vybraných značek a modelů. Za měsíční poplatek máte neomezený přístup ke všem filmům a seriálům z nabídky, které si můžete kdekoli a kdykoli přehrát. Videotéka je navíc celá bez reklam.

Jaký obsah je v aplikaci Voyo k dispozici?

Do videoknihovny neustále přibývají nové filmové a seriálové tituly. Pestrá je i škála pořadů TV Nova, z nichž ty nejúspěšnější nabízí VOYO dokonce dříve než na televizní obrazovce. VOYO potěší i sportovní fandy, kteří si mohou vychutnat exkluzivní sportovní přenosy a pro nejmenší je zde široká nabídka dětských filmů a seriálů.


Je součástí aplikace také živé vysílání kanálu Nova Sport?

Ano. Živé vysílání kanálu Nova Sport 1 a Nova Sport 2 je dostupné na všech podporovaných zařízeních. Živé vysílání je součástí aplikace VOYO a naleznete ho pod záložkou TV ŽIVĚ v navigačním menu aplikace.

Jak získat přístup k aplikaci pro chytrý televizor?

Ke sledování více jak 2000 titulů na vašem chytrém televizoru je nejdříve zapotřebí být zákazníkem služby VOYO (registraci i aktivaci předplatného prosím proveďte přes PC/Mac). Předplatné lze zakoupit na stránkách videoportálu VOYO.cz. Poté se už jen stačí přihlásit do aplikace VOYO na vaší televizi a užít si zábavu.

Poznámka: aplikaci VOYO je nutné mít nainstalovanou na vašem chytrém televizoru. Pokud aplikaci nemáte předinstalovanou od svého prodejce, postupujte v instalaci podle návodu k vašemu televizoru, nebo kontaktujte prodejce, u kterého jste televizor zakoupil(a).

Jak funguje samotná aplikace Voyo na chytrém televizoru?

Aplikace VOYO umožňuje nahodile procházet obsah či jej filtrovat dle vašich požadavků. Rozdělení titulů je stejné jako na webových stránkách, proto je snadné se v aplikaci rychle zorientovat. Uživatelský profil nabízí přehled provedených transakcí a také stav vašeho předplatného.