Pro funkčnost VOYO je třeba ve vašem prohlížeči ukládat a číst soubory cookie.
Použitím služby vyjadřujete souhlas s využitím cookies.
 
 
 
 
 
 
 
 

Wimbledon - až 6 přímých přenosů najednou!

 
wimbledon_2017-tenis
zdroj: VOYO.cz wimbledon_2017-tenis
 
 

Máme pro vás speciální kanály

 

Nejlepší hráčky a hráči budou od pondělí 3. července bojovat o titul z nejstaršího Grand Slamu světa. Wimbledon je svátkem sportu a zaslouží si mimořádnou pozornost.

Videoportál Voyo vám nabídne přímé přenosy nejen na stanicích Nova Sport, ale navíc na dalších čtyřech speciálních kanálech s originálním zněním. Celkem tedy najdete na Voyo až 6 přímých přenosů ze zelených trávníků, souboje v bílém můžete sledovat od 3. července každý den od 12:30.

Kromě přímých přenosů nabídneme v TV živě také pestrý doprovodný program. Každý den ve 23:10 uvidíte na obou stanicích Nova Sport padesátiminutový sestřih toho nejzajímavějšího z daného dne. Originální desetiminutový pořad plný rozhovorů a aktuálních událostí přímo z Londýna přinese „Kraťas Martina Čermáka“, který můžete sledovat každý den ve 22:50 na Nova Action. Případně si můžete „Kraťasy“ zhlédnout na Voyo ze záznamu i po odvysílání. O ranní přehled se pak postará „Wimbledonský servis“, jenž bude vysílat stanice Nova každý všední den od 8:15 v rámci Snídaně s Novou. Letos se můžete navíc těšit i na předzápasová studia, která vám stanice Nova Sport nabídnou každý všední den od 12:15.

Fanděte vašim favoritům a pojďte si s námi užít tenisový svátek naplno. Pokud ještě nejste součástí naší rodiny Voyo, zaregistrujte se rovnou ZDE.

Přímé přenosy můžete sledovat každý Wimbledonský den v sekci TV živě ZDE.