Pro funkčnost VOYO je třeba ve vašem prohlížeči ukládat a číst soubory cookie.
Použitím služby vyjadřujete souhlas s využitím cookies.
 
 
 
 
 
 
 
 

Unikátní reality pořad Malé lásky

 
male_lasky-440x228-clanek
zdroj: VOYO.cz male_lasky-440x228-clanek
 
 

Příchod miminek na svět

 

 

Každou středu pro vás máme nový dokumentární reality pořad Malé lásky. Díky němu zblízka pohlédnete na intimní okamžiky i jedinečné příběhy nastávajících rodičů, poznáte porodní lékaře i asistentky a hlavně příchod miminek na svět.

Každou minutu, každou hodinu, každý den se narodí jedno dítě. Jaké to je, přivést na svět nový život? Od sesterny po porodní sál, od příchodu maminky až po první slzy štěstí?

Jak probíhalo natáčení unikátní série? Abyste zjistili, jaké je přivést na svět nový život, umístili jsme do porodnice ve fakultní nemocnici Plzeň třicet pět kamer. Od příchodu rodičů až po první slzy štěstí, nic neuniklo!

Televizní série Malé lásky ukazuje zblízka okamžiky padesáti nastávajících maminek, jejich strach, bolest i radost. Diváci poznají jedinečné zaměstnance nemocnice, pro něž je rození každodenním posláním. Prožijí zlomové okamžiky, jež zůstávají pouze v rodinných albech. Nahlédnou za dveře, za nimiž přichází na svět nový život.

Tři osudy, tři ženy, tři porody. A emotivní chvíle, které sledujeme zblízka. Startujeme ve středu 23. 8. 2017 a sérii naleznete ZDE.