Abychom Vám zajistili lepší uživatelský komfort a přizpůsobili naše služby Vašim potřebám, ukládá TV Nova na Vašem počítači, tabletu nebo chytrém telefonu soubory cookie, a to především pro uchování Vašeho uživatelského nastavení, poskytování obsahu na míru, pořizování anonymních statistik a cílení obchodních sdělení. Některé získané informace TV Nova sdílí s jinými společnostmi (anonymní statistiky). Některé informace jsou i přímo zpracovávány dalšími společnostmi (personalizace zobrazované reklamy) bez zásahu TV Nova.
Podrobnosti o zpracování cookies najdete zde.
 
 
 
 
 
 
 
 

Ulice na Voyo vždy o 2 díly dříve než v TV

 
ulice 2017 David_MatousRuml_Tereza_PatricieSolarikova
zdroj: VOYO.cz ulice 2017 David_MatousRuml_Tereza_PatricieSolarikova
 
 

Nová sezóna je tu

 

Do seriálu Ulice vstupujeme letos potřinácté s přesvědčením, že tahle třináctka bude šťastná!

Vám, našim divákům, patří naše díky za stálou přízeň a doufáme, že se vám pokračování příběhů bude líbit.

Je na co se těšit… Čeká nás totiž podzim plný emocí! Z kamarádského vztahu Davida s Terezou vzniká něco víc. Tereza miluje Davida a i on si začíná uvědomovat, že to, co cítí k ní, není jen přátelství ani prostá náklonnost. Miluje ji, ale pořád je tu Alena a David přece není typ kluka, který bere vztah na lehkou váhu a jen tak opustí holku. Alena se ale Davida nechce vzdát.

Rodinu Liškových čeká těžká zkouška. Bedřichovi se už brzy narodí dcera, a to pro Aničku, která se úspěšně léčí ze svých psychických potíží, bude další rána. Na tohle se prostě připravit nedá… Anička je i přes Bedřichovu snahu získat ji zpět rozhodnutá začít nový život.

Gábina jde za svým snem a rozjíždí vlastní módní značku, i když na tom není finančně právě nejlíp. O její módu je zájem a Gábině je jasné, že pokud se chce rozvíjet, žít a šít v garsonce už dál nebude možné. I kvůli synovi Šímovi potřebuje větší prostor a tím pádem i peníze do začátku. Těch ale nebude mít nazbyt, navíc otec jejího syna Šímy, Hynek, čeká druhé dítě, s termíny posílání alimentů si moc neláme hlavu a na synka už nemá tolik času jako dřív. Šíma by ale tátu potřeboval…

Věrce Marečkové ani operace srdce, která ji čeká, nezabrání v zasahování do křehkého vztahu Máry s Karlou. Mára o Karlu moc stojí a cítí, že ani on jí není lhostejný. Rozhodne se udělat všechno, aby Karlu, která si se vztahy vlastně moc neví rady, získal. Rodinná srpnová dovolená bude pro Marečkovy mnohem důležitější, než si všichni před cestou dovedli představit. A jak to tak v životě bývá, do budoucího chodu rodiny zasáhne náhoda. Věrka totiž na dovolené potká svoji první velkou lásku z mládí.

Maléřovi čelí profesním výzvám. Veroniku baví šití s Gábinou, kterého je čím dál víc. Také Martin chce mít práci, která ho bude zase bavit, a rozhodne se pro rekvalifikaci, která pro něj na první pohled zní jako sci-fi. Znamená to, že se bude muset zase učit, stejně jako Filip, který jde do puberty a čeká ho rozhodování, kam na střední školu. Pod ochranná křídla si Maléřovi vzali Veroničinu neteř Marcelu, která se v Praze dostala na taneční konzervatoř. Sympatická dívka tanec miluje, z domu si ale křehká dívka přivezla jedno velké temné tajemství…

U Nyklových se schyluje k velkému rodinnému řešení. Lumír, kterého přestává bavit role muže v domácnosti, zvažuje návrat do politiky. Světlana z toho není nadšená, a tak to u Nyklových pořádně zaskřípe. Jejich milostný život už také není, co býval, Lumír se rozhodne ho znovu nastartovat.

Vendulu čeká nelehké období. Řezník Pavel, kterého odmítala, se zamiluje do Kamily z krámku, a to ve Vendule probudí nečekanou žárlivost a lítost. Zatímco všichni kolem ní randí, ona je pořád single a cítí se sama. Dobře míněné babičkovské rady Nyklové, s kým by měla a neměla chodit, jí také rozhodně nepřidají. Ve chvíli, kdy to bude nejméně čekat, se ale v jejím životě objeví někdo, kdo tam už byl a koho chtěla vymazat.

Adriana se bezhlavě zamilovala do hezouna z radnice, Roberta. Jenomže láska je slepá a tahle obzvlášť! Jakmile Robert zjistí, že Adriana vlastní celý dům, udělá všechno pro to, aby okouzlil i její rodinu. A to on umí. Jediný, koho si Robert nedokáže naklonit na svoji stranu, je Evžen.

Amálie je rozhodnutá se i nadále starat o starého pana Pavláta. Je přesvědčená, že on její péči potřebuje, Pešek to ale nevidí rád, Pavlát se totiž na Amálku upne až příliš…

Simona přes léto přemýšlela, co dál se svým životem. Role podnikatelky není pro ni, to moc dobře ví ona i Rudolf. Cítí, že potřebuje klid, přírodu a hlavně žádný stres! O adrenalinové chvilky se jí i Rudolfovi ovšem postará Pepan, kterému se narodí prvorozený syn Pepánek,

a taky jeho a Blážina povedená dcerka Jiřinka. O onom vytouženém klidu si tak budou moci Simona s Rudou nechat zdát.

U nás na Voyo se můžete těšit na pokračování příběhů vašich oblíbených hrdinů již od 17. srpna, tedy o dva díly napřed oproti vysílání  v TV.