Abychom Vám zajistili lepší uživatelský komfort a přizpůsobili naše služby Vašim potřebám, ukládá TV Nova na Vašem počítači, tabletu nebo chytrém telefonu soubory cookie, a to především pro uchování Vašeho uživatelského nastavení, poskytování obsahu na míru, pořizování anonymních statistik a cílení obchodních sdělení. Některé získané informace TV Nova sdílí s jinými společnostmi (anonymní statistiky). Některé informace jsou i přímo zpracovávány dalšími společnostmi (personalizace zobrazované reklamy) bez zásahu TV Nova.
Podrobnosti o zpracování cookies najdete zde.
 
 
 
 
 
 
 
 

TV živě se rozrostla o kanál Nova 2

 
Nova 2
Nova 2
 
 

Sitcomy, seriály, pohádky, zprávy

 

Programová nabídka stanice Nova 2 nabízí své vysílání i na Voyo v sekci TV živě. Těšit se můžete na premiérový lokální obsah, včetně populárních mezinárodních zábavných formátů a divácky oblíbených komediálních pořadů. Divákům přináší celou škálu televizních žánrů. Sitcomy, seriály, zpravodajství nebo animované pohádky pro nejmenší jsou ve vysílání každý den.

Večerní hodiny jsou pak vyhrazeny pro pravidelnou zpravodajskou relaci TN2, která denně informuje o aktuálních a nejdůležitějších událostech dne. Stanice Nova 2 tak svým programem uspokojí rozličná přání všech našich televizních diváků.

Sekce TV živě přeje příjemnou zábavu.