Pro funkčnost VOYO je třeba ve vašem prohlížeči ukládat a číst soubory cookie.
Použitím služby vyjadřujete souhlas s využitím cookies.
 
 
 
 
 
 
 
 

Soutěž pro fanoušky Harryho Pottera

 
harry potter soutez_440x248-clanek
zdroj: VOYO.cz harry potter soutez_440x248-clanek
 
 

Lístky na koncert

 

Filmové koncertní turné Harry Potter se vrací do O2 areny s filmem Harry Potter a Tajemná komnata, druhým dílem oblíbené ságy o mladém čaroději. Pro naše věrné uživatele s předplatným Voyo nyní máme soutěž o vstupenky na tento nezapomenutelný zážitek.

 

Dne 18. 1. 2018 od 19.00 hodin zahraje živě Český národní symfonicky orchestr nezapomenutelnou hudbu Johna Williamse z filmu Harry Potter a Tajemná komnata. Film bude mezitím promítán ve vysoké kvalitě na dvanáctimetrovém plátně. Filmové koncertní turné Harry Potter, které je dalším kouzelným zážitkem ze světa kouzel J. K. Rowlingové, odstartovalo v červnu roku 2016 filmem Harry Potter a Kámen mudrců a až do roku 2018 jsou naplánovány stovky koncertů ve více než 35 zemích po celém světě!

 

Okouzlující hudba k filmu získala nominaci na cenu Grammy a stala se okamžitě klasikou. Toto filmové koncertní turné bylo vytvořeno společností CineConcerts ve spolupráci s Warner Bros Consumer Products a bude probíhat pod vedením jeho tvůrce a producenta Justina Freera.

 

Harry Potter je synonymem pro dobrodružství, zažijte s námi návrat do tohoto kouzelného světa k mnoha úžasným postavám a vyhrajte vstupenky. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku „Čím vykoupil Harry domácího skřítka Dobbyho a dal mu svobodu?“ a svou odpověď spolu se jménem, příjmením, emailem vaší registrace na Voyo.cz a telefonním číslem odeslat na emailovou adresu voyo@nova.cz do neděle 14. 1. 2018. 

 

Ze správných odpovědí našich registrovaných zákazníků s aktivním předplatným vybereme v pondělí 15.1. 2018 dva výherce, kteří získají každý 2 vstupenky na toto výjimečné dobrodružství s Harry Potterem a Tajemnou komnatou.

 

Celá pravidla soutěže zde.

Přejeme hodně štěstí.

Pokud byste náhodou v soutěži neuspěli, vstupenky lze zakoupit zde.