Abychom Vám zajistili lepší uživatelský komfort a přizpůsobili naše služby Vašim potřebám, ukládá TV Nova na Vašem počítači, tabletu nebo chytrém telefonu soubory cookie, a to především pro uchování Vašeho uživatelského nastavení, poskytování obsahu na míru, pořizování anonymních statistik a cílení obchodních sdělení. Některé získané informace TV Nova sdílí s jinými společnostmi (anonymní statistiky). Některé informace jsou i přímo zpracovávány dalšími společnostmi (personalizace zobrazované reklamy) bez zásahu TV Nova.
Podrobnosti o zpracování cookies najdete zde.
 
 
 
 
 
 
 
 

Program Wimbledon 2018

 
wimbledon_2018-clanek-440x248
zdroj: VOYO.cz wimbledon_2018-clanek-440x248
 
 

Na každý den utkání

 

Přinášíme vám souhrnný program na každý den utkání Wimbledonu 2018.

Práva na změnu jsou vyhrazena.

ÚTERÝ 10. 7. 

NOVA SPORT 1

Kurt č. 18 začátek od 12:30

1 Caty McNallyová (USA) [13] 57 vs Destinee Martinsová (GBR) 59 (GS)

Poté přechod na kurt č. 1 od 14:00

1 Dominika Cibulková (SVK) 12 vs Jelena Ostapenková (LAT) [12] 17

2 Kiki Bertensová (NED) [20] 73 vs Julia Goergesová (GER) [13] 81

3 Robin Haase (NED) / Robert Lindstedt (SWE) 39 vs Dominic Inglot (GBR) / Franko Skugor (CRO) [15] 41

 

*dále dle vývoje

 

NOVA SPORT 2

Kurt č. 3 začátek od 12:30

1 Mansour Bahrami (IRI) / Goran Ivaniševič (CRO) vs Jacco Eltingh (NED) / Paul Haarhuis (NED) (OD)

Poté přechod na centrální kurt od 14:00

1 Darja Kasatkinová (RUS) [14] 48 vs Angelique Kerberová (GER) [11] 49

2 Serena Williamsová (USA) [25] 104 vs Camila Giorgiová (ITA) 119

 3 Raven Klaasen (RSA) / Michael Venus (NZL) [13] 8 vs Jamie Murray (GBR) / Bruno Soares (BRA) [5] 16

 

*dále dle vývoje

 

VOYO SPECIAL

Zápasy WORLD FEED začátek od 12:30

 

VOYO SPECIAL 2

Kurt č. 2 začátek od 12:30 

1 Richard Krajicek (NED) / Mark Petchey (GBR) vs Patrick McEnroe (USA) / Jeff Tarango (USA) (OD)

2 Juan Martin Del Potro (ARG) [5] 97 vs Gilles Simon (FRA) 107 T/F 7/6(1) 7/6(5) 5/7 0/0 * dohrávka

3 Ben McLachlan (JPN) / Jan-Lennard Struff (GER) [14] 24 vs

Frederik Nielsen (DEN) / Joe Salisbury (GBR) 283

4 Na Li (CHN) / Ai Sugiyama (JPN) vs Tracy Austinová (USA) / Anne Keothavongová (GBR) (SL) 

 

VOYO SPECIAL 3

Kurt č. 3 začátek od 12:30 

1 Mansour Bahrami (IRI) / Goran Ivaniševič (CRO) vs Jacco Eltingh (NED) / Paul Haarhuis (NED) (OD)

NOT BEFORE 13.30

2 Edouard Roger-Vasselin (FRA) / Andrea Sestini Hlaváčková (CZE) [6] 49 vs

Alexander Peya (AUT) / Nicole Melicharová (USA) [11] 56

3 Mike Bryan (USA) / Jack Sock (USA) [7] 49 vs Divij Sharan (IND) / Artem Sitak (NZL) 59

4 Henri Kontinen (FIN) / Heather Watsonová (GBR) [16] 41 vs Ivan Dodig (CRO) / Latisha Chanová (TPE) [3] 48

 

VOYO SPECIAL 4

Kurt č. 12 začátek od 12:30

1 Thomas Enqvist (SWE) / Thomas Johansson (SWE) vs

Fernando Gonzalez (CHI) / Sebastien Grosjean (FRA) (RR)

2 Cara Blacková (ZIM) / Martina Navrátilová (USA) vs Conchita Martinezová (ESP) / Barbara Schettová (AUT) (SL)

3 Henri Leconte (FRA) / Cedric Pioline (FRA) vs Wayne Ferreira (RSA) / Mark Woodforde (AUS) (OD)

4 Arnaud Clement (FRA) / Miles MacLagan (GBR) vs Colin Fleming (GBR) / Xavier Malisse (BEL) (RR)

NOT BEFORE 17.00

 

5 Kim Clijstersová (BEL) / Rennae Stubbsová (AUS) vs Iva Majoliová (CRO) / Selima Sfarová (TUN) (SL)