Abychom Vám zajistili lepší uživatelský komfort a přizpůsobili naše služby Vašim potřebám, ukládá TV Nova na Vašem počítači, tabletu nebo chytrém telefonu soubory cookie, a to především pro uchování Vašeho uživatelského nastavení, poskytování obsahu na míru, pořizování anonymních statistik a cílení obchodních sdělení. Některé získané informace TV Nova sdílí s jinými společnostmi (anonymní statistiky). Některé informace jsou i přímo zpracovávány dalšími společnostmi (personalizace zobrazované reklamy) bez zásahu TV Nova.
Podrobnosti o zpracování cookies najdete zde.
 
 
 
 
 
 
 
 

Oblíbený seriál Ulice se vrací na obrazovky!

 
 
 

Ulice

 

Těšit se můžete na staré známé tváře, ale čekají na vás i nové postavy, které zamíchají s osudy vašich oblíbených hrdinů.


Po prázdninové pauze se konečně dočkáte nových příběhů ze seriálové Ulice. V nové sezóně dostane prostor hned několik nových postav. Seznámíme se například s rodiči Davida Kučery, Vlaďkou a Dušanem. Svatba jejich syna a sympatické Terezy se již kvapem blíží, a tak probíhá vzájemné seznamování obou rodin.


Dalším nováčkem v seriálu bude neteř Vlastimila Peška Blanka. Ta si hned ze začátku nepadne do noty s Evženem Šmýdem. Podaří se jim napjaté vztahy urovnat?


Na další novinky ze světa Ulice se můžete těšit již nyní. Na Voyo budou k vidění jako vždy exkluzivně dva díly dopředu. Pokud nemáte platné předplatné, prodloužit si ho můžete zde: