Pro funkčnost VOYO je třeba ve vašem prohlížeči ukládat a číst soubory cookie.
Použitím služby vyjadřujete souhlas s využitím cookies.
 
 
 
 
 
 
 
 

Sledujte hudební pořad Chart Show!

 
ChartShow
zdroj: VOYO.cz ChartShow
 
 

Užijte si české hity

 

Televize Nova přináší premiérové díly zábavní show plné hvězdných hostů a pěveckých vystoupení. Hudební program Chart Show představí divákům žebříček patnácti největších českých i zahraničních hitů. Oblíbené osobnosti budou každý díl zpříjemňovat množstvím vtipných historek, které se vztahují k jednotlivým hitům.

V každém z nás vyvolávají písničky různé vzpomínky. Díky pohotovému a vtipnému moderátorovi Liboru Boučkovi a známým osobnostem z různých sfér života si v každém dílu Chart Show zavzpomínáme. Společně se zakladatelem Akademie populární hudby Martinem Hrdinkou odhalí žebříčky českých i zahraničních písní a diváci na konci každé epizody zjistí, která získá první příčku.

Chart show odhalí například žebříček hitů z 80. let, filmového plátna nebo z diskoték. První epizoda se bude věnovat kultovním hitům, tedy skladbám, které byly a jsou součástí zlomových okamžiků.  Diváci se mohou těšit na vystoupení největší ikony české popmusic a držitele 41 ocenění Zlatý a Český slavík - Karla Gotta, který se tak po dlouhé době vrátí na televizní obrazovky. Vystoupí i skupina Lunetic a ve studiu budou žebříček glosovat Těžkej Pokondr nebo Ondřej Brzobohatý.

Každá epizoda Chart Show bude plná hudby, zábavy, vtipných situací a historek, kde si všichni najdou to své.

Novinky můžete sledovat například na facebookové stránce Chart Show: https://www.facebook.com/chartshowtvnova/