Abychom Vám zajistili lepší uživatelský komfort a přizpůsobili naše služby Vašim potřebám, ukládá TV Nova na Vašem počítači, tabletu nebo chytrém telefonu soubory cookie, a to především pro uchování Vašeho uživatelského nastavení, poskytování obsahu na míru, pořizování anonymních statistik a cílení obchodních sdělení. Některé získané informace TV Nova sdílí s jinými společnostmi (anonymní statistiky). Některé informace jsou i přímo zpracovávány dalšími společnostmi (personalizace zobrazované reklamy) bez zásahu TV Nova.
Podrobnosti o zpracování cookies najdete zde.
 
 
 
 
 
 
 
 

Sezóna NHL v plném proudu

 
NHL 2015
zdroj: VOYO.cz NHL 2015
 
 

Sezóna NHL startuje!

 

Nejprestižnější hokejová liga světa odstartovala a díky živému vysílání stanic Nova Sport na Voyo mohou být všichni milovníci ledního hokeje při tom. Letos odvysíláme opět na obou stanicích Nova Sport až 15 zápasů týdně a minimálně jedno utkání zámořského hokeje denně.

České fanoušky potěšila zpráva o návratu legendárního Jaromíra Jágra do NHL. Ten podepsal smlouvu s Calgary Flames, a tak se můžeme těšit, jak si poradí s novou výzvou. Poprvé ve své kariéře totiž bude hrát za kanadský tým. 

Nebude to ale jen o zápasech Calgary. Stejně jako v minulé sezóně budou naprostou lahůdkou sobotní zápasy v atraktivních evropských časech. Navíc se můžete těšit na atraktivní novinku, která se na obrazovky stanic Nova Sport dostane už od listopadu.

Aktuální rozpis vysílaných utkání NHL naleznete v přehledu přenosů.

Fanděte s námi a užijte si NHL živě na Voyo!