Pro funkčnost VOYO je třeba ve vašem prohlížeči ukládat a číst soubory cookie.
Použitím služby vyjadřujete souhlas s využitím cookies.
 
 
 
 
 
 
 
 

Nová série Holky pod zámkem!

 
holky_pod_zamkem-440x248-02 článek
zdroj: VOYO.cz holky_pod_zamkem-440x248-02 článek
 
 

Skutečné příběhy z ženských věznic

 

Nová série úspěšného dokumentárního natáčení Holky pod zámkem začala 10. května.

Netradiční televizní projekt odhaluje pohled do soukromí a duší žen, které si odpykávají tresty v ženských věznicích ve Světlé nad Sázavou, Opavě a Velkých Přílepech. V jednotlivých dílech se dozvíte, co dostalo ženy za mříže a jak se dívají na své trestné činy dnes. Díky štábu můžete nahlédnout do režimu ženských věznic i nepsaných pravidel přežití. Jak se se situací vyrovnává jejich nejbližší okolí a co budou dělat, až je propustí?

„Nejtěžší na celém natáčení bylo získat si důvěru jak k vězeňskému personálu, tak k jednotlivým ženám, jejichž činy jim změnily životní cestu. Chvíli trvalo vytvořit takové podmínky, aby nám začali všichni důvěřovat a aby nám vězenkyně svěřily jejich osudy a okolnosti, které je za mříže přivedly. Je také těžké držet si odstup od silných příběhů a těším se na to, až je představíme divákům. Věřím, že je strhnou stejně jako celý náš tým,“ prozradil režisér Jiří Fedurco.

Hned v prvním dílu se seznámíte s životním příběhem ženy, která na sebe vzala vinu za partnera, který na přechodu pro chodce srazil starého muže. Zdánlivě lehká nehoda však měla nedozírné následky a ovlivnila mnoho životních osudů. Jak se se svou vinou vyrovnává dobře situovaná žena, která se náhle musí začlenit do vězeňské skupiny? Tento příběh a mnoho dalších strhujících životních osudů odhalí dokumentární série Holky pod zámkem pravidelně každou středu večer na televizní stanici Nova a po odvysílání najdete díly také na Voyo.cz.