Abychom Vám zajistili lepší uživatelský komfort a přizpůsobili naše služby Vašim potřebám, ukládá TV Nova na Vašem počítači, tabletu nebo chytrém telefonu soubory cookie, a to především pro uchování Vašeho uživatelského nastavení, poskytování obsahu na míru, pořizování anonymních statistik a cílení obchodních sdělení. Některé získané informace TV Nova sdílí s jinými společnostmi (anonymní statistiky). Některé informace jsou i přímo zpracovávány dalšími společnostmi (personalizace zobrazované reklamy) bez zásahu TV Nova.
Podrobnosti o zpracování cookies najdete zde.
 
 
 
 
 
 
 
 

McGregor opět v kleci!

 
ufc 229 McGregor_clanek
zdroj: VOYO.cz ufc 229 McGregor_clanek
 
 

Šampion může být jen jeden

 

Conor McGregor v minulosti ukázal, proč ho UFC a fanoušci milují a soupeři nenávidí. Další takový příběh hodlá psát již v neděli 7.10. od 04:00 hod. na kanálu Nova Sport 2.

Irského bojovníka čeká možná nejtěžší soupeř jeho kariéry, dosud neporažený Khabib Nurmagomedov. S ním se utká v rámci UFC 229 o titul šampiona lehké váhy!

Výraznější postavu než je Conor McGregor bychom v UFC hledali asi marně. Tento irský bouřlivák má za sebou nejen nesporné sportovní úspěchy, ale také celou řadou skandálů. Ten největší se stal před pár měsíci, kdy hodil vozík na autobus, ve kterém cestoval právě Khabib Nurmagomedov. Tehdy se na parkovišti neutkali, ale svou šanci dostanou v rámci UFC 229, kde budou bojovat o titul šampiona lehké váhy, který drží Khabib.

Budou to bez měsíce dva roky, kdy Conor pozvedl pás šampiona lehké váhy a stal se historicky prvním člověkem, který vládl ve dvou váhových kategoriích najednou. Od té doby ale do oktagonu nevkročil a šanci dostali jiní. Pás pro sebe získal Nurmagomedov, který má pozoruhodnou bilanci 26-0 a jako neporažený šampion budí skutečný respekt. Bohužel pro něj ale neporazil posledního šampiona, a tak jeho titul nemá patřičnou váhu. Nyní se ale svého zápasu dočkal a bude si moci svůj pás zasloužit.

Souboj dvou výjimečných bojovníků s rozdílným stylem i přístupem k zápasům bude bezpochyby ozdobou UFC 229. Historickou sportovní událost odvysílá Voyo v přímém přenosu v neděli od 4:00 hod. na Nova Sport 2 a poté ze ZÁZNAMU v sekci Sport.

Nemáte ještě naše předplatné? Zaregistrujte se ZDE a sledujte jedinečný zápas na Voyo.