Být celosvětově známá a úspěšná celebrita se pro nás může zdát jako splněný sen a vrchol štěstí. V případě Britney Spears se však rádoby idylka postupně změnila v čiré peklo. Musela se totiž vyrovnávat s konstantním pronásledováním ze strany novinářů. Neustále rovněž v bulváru čelila lžím, spekulacím či zveřejňování velmi intimních informací včetně zvukových záznamů ze své ložnice.

Co všechno musela kvůli nálepce globální superstar Britney vytrpět, překonat a vybojovat si, odhaluje dokument Britney Spears: Život pod dohledem. O rok mladší volné pokračování Osvoboďte Britney Spears se pak zaměřuje na jednu z nejtemnějších fází jejího života. Ukazuje totiž, jak strašně se ke své vlastní dceři dokáže pro svůj vlastní prospěch zachovat její vlastní otec. Konkrétně otec slavné zpěvačky, který nad ní získal u soudu opatrovnictví a tím pádem prakticky i absolutní kontrolu.

Podívejte se na ukázku z nového dokumentu o Britney Spears:

Investigativní novináři deníku New York Times si na průběh opatrovnictví velmi detailně posvítili a zjistili šokující fakta. Například to, že otec Britney prakticky úplně řídil celý její život, odposlouchával jí telefony, vyhrožoval, manipuloval a postupně ji připravil o poslední zbytky svobody. Dokument tak velmi přesvědčivě ukazuje, proč se Spears rozhodla se svým vlastním otcem soudit, aby opět získala svůj vlastní život zpět.

Nově si na Voyo můžete rovněž pustit úplnou novinku, letos zveřejněný dokument Britney Spears: Daň za svobodu. Zpěvačka totiž po dlouhých 13 letech v opatrovnickém područí otce dokázala u soudu vybojovat jeho zrušení a získat tak zpět svá občanská práva i možnost rozhodovat stoprocentně o svém životě. Jak se jí rok a půl po tomto významném zvratu ve svém životě žije? Na to vám ve 42minutách dá zmíněný dokument velmi detailní odpověď.

Na Nově můžete navíc objevovat intimní a osobní příběhy celé řady dalších mezinárodních hvězd a celebrit. Nenechte si je ujít!

Britney Spears: Život pod dohledem
Britney Spears: Život pod dohledem
dokumentární | USA |
Režie: Samantha Stark
Hrají: Britney Spears, Dan George, Robin Greenhill, Alex Vlasov, Edan Yemini

Osvoboďte Britney Spears
Osvoboďte Britney Spears
dokumentární | USA |
Režie: Samantha Stark
Hrají: Britney Spears, Tancharoen Kevin, Daniel Ramos, Paris Hilton, Adele

Britney Spears: Daň za svobodu
Britney Spears: Daň za svobodu
Hrají: Britney Spears, Charles Sophy, Drew Pinsky, Harvey Levin