1. Lego City: Dobrodružství

Animovaný seriál z LEGO světa, který dětem ukazuje pulzující městský život komunity zde žijících postaviček včetně jejich běžných životů, snů, nadějí, ale i nehod, jež ke každodennímu životu ve městě zkrátka patří. Nechybí ani vtip, poučné zápletky, a i pro nejmenší neposedy určitě snesitelně krátká stopáž jednoho dílu. To vše v barevné a podařené animaci, která vaši ratolest dokáže zaujmout a podnítit jeho představivost.

2. Mia a Já

Nebojácnou Miu čeká nelehký úkol. Jejímu otci se totiž podařilo vytvořit portál do bájné země Centopie, o níž už dříve četla v knize plné mýtů. Náhle se ocitá v doslova pohádkovém světě plném pro nás nadpřirozených stvoření, jako jsou jednorožci, draci či elfové. Zároveň se velmi brzy dozvídá, že tento mýtický svět se nachází ve vážném ohrožení. Dokáže v sobě hlavní hrdinka najít dostatek odvahy i síly, aby zdejším obyvatelům pomohla zachránit jejich úžasný domov?

Mia a já
Mia a já
animovaný | rodinný | Německo / Kanada / Itálie |
Režie: Andrea De Sica, Gerhard Hahn
Hrají: Rosabell Laurenti Sellers, Stephie Theodora, Josephine Benini, Mary Sellers, Andrew Craig

3. My Little Pony: Equestria Girls – Hry přátelství

Třetí díl filmu ze světa populárních koníků, jež je dalším pokračováním po Equestria Girls 1 a 2. Filmové příběhy pak dohromady volně navazují na třetí sérii veleúspěšného původního seriálu My Little Pony: Přátelství je magické. Jejich škola Canterlot High každé čtyři roky pořádá takzvané „Hry přátelství“, na nichž s ostatním školami soutěží v řadě sportovních klání o to, která má nejlepší a nejschopnější žáky. Naši hlavní hrdinové tak musí hodit všechny rozdíly i spory za hlavu a spojit síly, aby měli šanci vyhrát hlavní cenu. Jenže všechno tentokrát nebude probíhat tak, jak si všichni myslí.

4. Spongebob v kalhotách XI

Legendární podmořský hrdina SpongeBob je zpět se svou již 11. řadou, která rozšiřuje jeho nabídku epizod dostupných na Voyo o dalších 26! Co čeká vyklidněnou mořskou houbu a jeho vykutálené přátele Patricka, Sépiáka, Evžena a další tentokrát? Ano, hádáte správně, místy opět nebudete věřit svým očím a tradiční infantilní humor vám dostane do očí slzy bez větší námahy. Perfektní oddechovka pro děti i dospělé.

5. LEGO Friends: Nová kapitola

Do městečka Heartlake přijíždí celkem osm nových přátel, kteří se nemohou dočkat, až se s nimi setkáš! Nový školní rok je tady a nováčky čeká hned na úvod nelehká výzva – ředitel je totiž požádá, aby uspořádali festival pod názvem Vítejte ve škole. Vskutku nelehký úkol pro někoho, kdo se na škole stále teprve rozkoukává. Hlavní roli organizátorky si pro sebe bere Aliya, která má zálusk na titul předsedkyně třídy a chce všem ukázat, že pro ni má správné předpoklady. Velmi rychle však zjišťuje, jak náročné může být donutit řadu různorodých lidí s různými zájmy i povahami, aby spolupracovali jako jeden tým.