Možnost nahlédnout hlouběji do soukromého života nejslavnějších lidí světa je vždy pro každého z nás nesmírně lákavá. Co jsou ty hvězdy skutečně zač? Chovají se v soukromí stejně jako na veřejnosti? A jak to dělají, že je zná a miluje celý svět, zatímco vydělávají miliardy? Na tyto i řadu dalších otázek chce nabídnout odpověď nový dvoudílný dokument Kardashianovi: Miliardářská dynastie, jež je nyní exkluzivně online na Voyo.

Pohlédněte ještě hlouběji do elektrizujícího světa rodu Kardashianů a objevte tajemství jejich globálního úspěchu. V dokumentu se o své zkušenosti ze zákulisí i pracování se slavnými sestrami Kim Kardashian, Khloe Kardashian a Kourtney Kardashian podělí řada osobností. Mezi nimi třeba bývalí manažeři Kardashianů, televizní producenti či novináři, s nimiž ultra slavné influencerky v minulosti spolupracovaly. Pozornosti tvůrců neunikl také Robert Kardashian, dnes již zesnulý otec všech tří veleúspěšných sester.

„Kardashianovi jsou jednou z nejznámějších značek na světě, takže jsme nadšeni, že můžeme klientům na třech kontinentech dodat sérii s tak působivou globální přitažlivostí. Speciální dokument společnosti Optomen představuje leccos osvětlující, osvěžující, a především nezaujatý pohled na Kardashianovy, který divákům poskytne fascinující nové poznatky a nostalgickou zábavu,“ popsala dvoudílný dokument Kardashianovi: Miliardářská dynastie Rachel Job, viceprezidentka mediální skupiny All3Media, která vlastní a prodává práva k dokumentu.

Na Nově můžete navíc objevovat intimní a osobní příběhy celé řady dalších mezinárodních hvězd a celebrit. Nenechte si je ujít!