Mnohdy drsná reality show si pro letošní ročník připravila zajímavý mezigenerační souboj farmářů, kteří budou rozděleni do týmů dle svého věku. První skupinu tvoří generace X, tedy soutěžící narození před rokem 1989. Generaci Y budou zastupovat farmáři narození v 90. letech a třetí tým utvoří soutěžící narození až po roce 2000. Soutěž se tentokrát bude odehrávat v prostředí Považského Inovca, jen pár set metrů od místa původního statku, na němž se soutěž odehrávala před dvěma lety.

Fanoušky soutěže čeká řada překvapení a novinek. Nejen nový typ farmaření, ale také zapojení umělé inteligence jménem Alice i výrazné změny v pravidlech soutěže, které možná nečekali ani samotní farmáři. Co však zůstává neměnné, je Marek Fašiang v roli moderátora. „Minulý rok jsem do projektu šel s velkým respektem i nervozitou. Letos už vím, do čeho jdu a velmi se těším,“ zhodnotil Fašiang.

„Je to patnáctá Farma a tím pádem je velmi náročné přijít s novým typem farmaření, které jsme tady ještě neměli. V historii jsme už dělali husí farmu, dvakrát jsme měli salaš, minulý rok šlo o farmu budoucnosti a tento rok jsme se snažili najít něco, co ještě na Farmě nikdy nebylo. Jde o farmaření, které přišlo ze zahraničí a které přinesly až moderní technologie. Loni jsme farmáře naučili vyrábět elektřinu a letos na to přirozeně navážeme a pokusíme se to využít ke zlepšení farmaření,“ láká na novou řadu showrunner pořadu Lukáš Kodoň.

Jako každý rok se na čerstvý přísun obsahu, dramatických i vtipných situací z Farmy můžete těšit téměř každý den. Níže najdete přesný rozpis, kdy si premiérové díly budete moci na Voyo vychutnat:

  • Pondělí – po 21:50
  • Úterý – po 21:50
  • Čtvrtek – po 21:50
  • Pátek – po 20:30
  • Neděle (Duel) – po 20:30

Jubilejní patnáctá řada Farmy je již v plném proudu, premiéru totiž měla už 4. září. Během těch pár dní vám však ještě mnoho neuniklo, takže utíkejte dosavadní dění rychle dohnat. Jako každý rok nás čekají neuvěřitelné zvraty, humorné příhody, nikým nečekané zrady a s ubývajícím počtem soutěžících i stále houstnoucí atmosféra a jejich větší a větší sklony k intrikaření.