1. MasterChef Česko

Populární reality show se po roce opět vrací, aby z šestnácti odhodlaných amatérských kuchařů vybrala toho, kdo si zaslouží titul MasterChef Česko a spolu s ním i výhru dva a půl milionu korun. Aby tohoto úspěchu dosáhl, bude však budoucí vítěz muset projít nespočtem nesmírně náročných kuchařských výzev i nekompromisními jazýčky tradiční trojice porotců Přemka Forejta, Radka Kašpárka a Jana Punčocháře. Ti si dle svých slov pro letošní ročník na soutěžící připravili ještě náročnější výzvy, v nichž emoce opravdu potečou proudem.

2. Zlatá labuť

Historické drama točící se okolo stejnojmenného pražského obchodního domu přichází půl roku po první řadě s novými díly. V těch se z předválečného houstnutí atmosféry s hlavními hrdiny definitivně ponoříte do temného období nacistické okupace a druhé světové války. V ději opět nebudou chybět skutečné historické události a jednotlivé postavy čeká nesmírný tlak doby i krutého diktátorského režimu, jemuž dokáží odolat jen ti nejodolnější a nejodvážnější. Jiní zvolí na první pohled bezpečnější cestu kolaborace, díky čemuž se jim do rukou náhle dostane mnohem víc moci. Jak si s novými pořádky poradí rodina Kučerových, jež Zlatou labuť vlastní?

Zlatá labuť
Zlatá labuť
drama | Česká republika |
Režie: Biser A. Arichtev, Braňo Holiček
Hrají: Marta Dancingerová, Adam Vacula, Kristýna Ryška, Petr Kostka, Daniela Kolářová

3. Chyby

Romantické drama režiséra Jana Prušinovského nás zavede do života mladé prodavačky Emy (Pavla Gajdošíková) a třicetiletého pokrývače Tomáše (Jan Jankovský). Jejich cesty se jednoho večer zcela náhodou v baru scházejí a končí téhož večera ve společné posteli. Původně nezávazné vzplanutí na jednu noc se však obrátí v opravdovou mezilidskou jiskru, z níž vzejde skutečný vztah. A to tak vážný, že spolu oba začnou žít. Ema si však z minulosti nese tajemství i obavy, co se bude dít, až vyplave na povrch. Tomáše zpočátku její minulost nezajímá. Jenže když se dostane i k němu, zpustí reakce, která oba jejich životy obrátí vzhůru nohama a postaví je před nelehkou zkoušku.

Chyby
Chyby
české filmy | drama | romantický | Česká republika |
Režie: Jan Prušinovský
Hrají: Pavla Gajdošíková, Jan Jankovský, Ondřej Kokorský, Jan Kolařík, Ivan Gogál

4. Ulice

Veleúspěšný seriál Ulice se letos divákům představí už ve své neuvěřitelné 19. řadě. Ta divákům nabídne kromě nových osudů jejich oblíbených hrdinů také několik velkých návratů herců, které si během let zamilovali. Jmenovitě půjde zejména o Annu Fixovou alias Moniku Farskou a Jiřího Panzera jako Eddieho Rambouska. Premiérové díly navíc představí i několik nových postav v podání velmi známých tváří. Tou první bude Lucie Vondráčková jakožto bývalá školní ředitelka a nyní pedagožka Soňa Čechová, která by měla výrazně zasáhnout do života Magdy. Vlnu napětí a kontroverze by pak měla rozpoutat i postava Hany, bývalé manželky Evžena, v níž se představí Adéla Gondíková.

Ulice
Ulice
drama | komediální | rodinný | Česká republika |
Hrají: Lucie Vondráčková, Veronika Čermák Macková, Linda Rybová, Martin Finger, Adéla Gondíková

5. Vlk a lev: Nečekané přátelství

Alma se jako dvacetiletá dívka rozhodne odejít ze studií hry na piano, aby nějaký čas žila na chatě uprostřed kanadské divočiny, v níž před tím žil její děda. Její život však zde nabere zcela nečekaný směr – objevuje totiž v lese malé lvíče, jež přežilo leteckou havárii na cestě k výchově v cirkusové zvíře. A zároveň se na prahu její chatky uprostřed ničeho objevuje malé lvíče. Alma na nic nečeká a ujme se výchovy obou zvířat, přičemž s panenské přírodě všichni tři, člověk a dvě jinak obávané šelmy, tvoří atypickou trojčlennou rodinu se stále silnějším poutem. Idylku však přerušuje osudový styk s civilizaci, který odsud odvádí Almu i její dva zvířecí přátele. Dokáží se ještě někdy znovu setkat?

Vlk a lev: Nečekané přátelství
Vlk a lev: Nečekané přátelství
dobrodružný | rodinný | Francie / Kanada |
Režie: Gilles de Maistre
Hrají: Graham Greene, Molly Kunz, Charlie Carrick, Evan Buliung, Paula Costain

6. Kriminálka Anděl

Celých devět let museli fanoušci Kriminálky Anděl čekat na další pokračování… a někteří už možná ani nedoufali. Premiérová pátá řada je však tady a přináší kromě šestnácti nových dílů i nové postavy z řad velmi známých osobností. Jiří Langmajer, Oskar Hes, Dalibor Gondík či Pavla Gajdošíková doplní již známé členy smíchovské mordparty, mezi nimiž opět nebudou chybět Marek Taclík, David Švehlík, Helena Dvořáková nebo Michal Novotný. Ti všichni pod zkušenou režisérskou taktovkou ostříleného tvůrce detektivních žánrů Petera Bejbaka (Matematika zločinu).

Kriminálka Anděl
Kriminálka Anděl
detektivní | drama | kriminální | Česká republika |
Hrají: David Švehlík, Marek Taclík, Helena Dvořáková, Michal Novotný, Jiří Langmajer

7. Looper

Joe (Joseph Gordon-Levitt) patří mezi nejefektivnější a nejlepší loopery. Tedy nájemné zabijáky, kteří pro tajnou organizaci zabíjejí nepohodlné osoby a jsou za to královsky placeni. Jejich práce je navíc o to snazší, že jim „zaměstnavatel“ dokáže oběti přivést z budoucnosti prakticky až před hlaveň zbraně. Jejich jediným úkolem je spolehlivá likvidace a zbavení se těla, aniž by cíl měl šanci uniknout. Za to mohou žít honosným životem bez jakýchkoli starostí. Toho všeho si Joe užívá plnými doušky. Ovšem jen do chvíle, kdy se chystá vykonat svou další zakázku. Před jeho připravenou hlavní se totiž objeví… on sám, jen ve starší verzi. Chvilkové rozhodnutí znamená, že jeho starší já v podání Bruce Willise se dá na útěk. Co teď? Má Joe zastřelit sám sebe?

Looper
Looper
akční | sci-fi | USA / Čína |
Režie: Rian Johnson
Hrají: Bruce Willis, Joseph Gordon-Levitt, Emily Blunt, Paul Dano, Noah Segan

8. Souboj na talíři

Oblíbený pořad o jídle Souboj na talíři se letos vrací již potřetí. Opět se můžete těšit na Jana Punčocháře a Přemka Forejta, které tentokrát místo Radka Kašpárka v každém díle doplní jiná známá osobnost. Ta si zároveň pro oba kuchařské profíky vymyslí nejen místo, kde se jejich klání uskuteční, ale zároveň jim vymyslí záludnou kuchařskou výzvu. Mezi hvězdnými hosty pořadu se objeví třeba Ewa Farna, Aleš Háma, Robert Mikluš, Halina Pawlovská či Matěj Ruppert. A stejně pestrý bude i výběr míst, na něž se pro tentokrát nikoli trio, ale duo kuchařů vydá, aby změřili své schopnosti před plotnou s vařečkami v rukou.

Souboj na talíři
Souboj na talíři
kulinářský | Česká republika |

9. Zabijákova žena a bodyguard

Michael (Ryan Reynolds) se živí jako osobní strážce, avšak přílišný zápal do práce u něj způsobil téměř vyhoření. Terapeutka mu proto doporučí dát si od práce na nějaký čas oddych a zcela mu zakáže nošení zbraně, aby neměl pocit, že musí neustále být ve střehu. Jenže jen co se natáhne na dovolené k odpočinku, ozvou se výstřely! V okamžiku se ocitá uprostřed přestřelky, jeho instinkty se spínají a veškeré plány a předsevzetí letí z okna. Tady na odpočinek rozhodně čas nebude. Zvlášť proto, že hlavní postavou uprostřed létajících kulek je manželka (Salma Hayek) jeho nedávného klienta Dariuse (Samuel L. Jackson).

Zabijákova žena a bodyguard
Zabijákova žena a bodyguard
akční | komediální | USA / Velká Británie / Švédsko |
Režie: Patrick Hughes
Hrají: Ryan Reynolds, Samuel L. Jackson, Salma Hayek, Antonio Banderas, Morgan Freeman

10. Jedna rodina (2. řada)

Oblíbený rodinný seriál přichází se svou druhou řadou, v níž navážeme na závěr té první, kdy hlavní hrdinové slavili Vánoce. Žádný z nich samozřejmě nebude chybět, a tak se opět můžete těšit na sympatickou hereckou sestavu Tereza KostkováTomáš JeřábekFilip BlažekBerenika KohoutováZuzana Vejvodová či představitelé legendárních českých herců a hereček Eva HolubováPavel Zedníček a Miroslav Vladyka. Kromě nich však do děje vstoupí hned několik zbrusu nových hrdinů, jejichž úkolem bude trochu rozvířit život zavedeným postavám. Půjde o Aničku (Sandra Pogodová) a také nového lékaře v domově seniorů (Cyril Dobrý). Novou členkou obsazení je také Erika Stárková jako Markéta.

Jedna rodina
Jedna rodina
komediální | romantický | Česká republika |
Režie: Jaroslav Fuit, Dan Wlodarczyk
Hrají: Tereza Kostková, Tomáš Jeřábek, Berenika Kohoutová, Zuzana Vejvodová, Filip Blažek

11. Osm hrozných

Na Voyo nově přibyla i westernová tarantinovka Osm hrozných, která doslova překypuje hereckými hvězdami (Samuel L. Jackson, Kurt Russell, Jennifer Jason Leigh, Walton Goggins, Demián Bichir) i tradičně výbornými dialogy. Téměř celé tříhodinové drama se odehrává v jedné známé dřevěnici, kam se celý ansámbl musí na noc uchýlit před sněžnou bouří. Velmi rychle se však ukazuje, že sem osud svedl velmi specifickou skupinku charakterů, která bude muset dokázat téměř nemožné, aby do rána celá přežila ve zdraví. No a nebyla by to opravdová tarantinovka, kdyby v tu nejméně očekávanou chvíli nepřišly zcela nečekané zvraty a vzduchem nezačaly létat mozky.

Osm hrozných
Osm hrozných
drama | western | USA |
Režie: Quentin Tarantino
Hrají: Samuel L. Jackson, Kurt Russell, Jennifer Jason Leigh, Walton Goggins, Demián Bichir

12. Lego City: Dobrodružství

Animovaný seriál z LEGO světa, který dětem ukazuje pulzující městský život komunity zde žijících postaviček včetně jejich běžných životů, snů, nadějí, ale i nehod, jež ke každodennímu životu ve městě zkrátka patří. Nechybí ani vtip, poučné zápletky, a i pro nejmenší neposedy určitě snesitelně krátká stopáž jednoho dílu. To vše v barevné a podařené animaci, která vaši ratolest dokáže zaujmout a podnítit jeho představivost.