1. Ondřej Sokol: Celebrity

Ve své premiérové stand-up comendy s názvem Celebrity se Ondřej Sokol rozhodně nebojí zabrousit do svého dosud nepoznaného soukromí. Vytahuje z něj jeden vtipný zážitek za druhým a prokládá je neuvěřitelnými historkami z natáčení, ale třeba i vlastní práce. A to se budete divit, co všechno už zažil při moderování. Že před diváky tentokrát opravdu nemíní nic skrývat, vám pak dojde ve chvíli, kdy Ondřej začne vyprávět, co se mu jednou přihodilo v lékařské ordinaci. Hodinu a půl trvající

2. Kozub: Bez urážky!

Mimo své herecké a divadelní výkony se v loňském roce Štěpán Kozub pokusil dobýt Česko i svou stand-up show Bez urážky! S tou nejprve objel naše velká města, načež se mu v prosinci podařilo dvakrát zcela vyprodat O2 Arénu, čímž se zapsal do historie českých komiků. Pokud jste jeho téměř 100minutové vystoupení, na které se lístky do prvních řad prodávaly za tisíce a tisíce korun, doposud neviděli, nyní to můžete na Voyo napravit.

​3. Simona: Donaha!

V žánru stand-up comedy samozřejmě nezaostávají ani ženy, o čemž svědčí úspěch komičky Simony. Ta zorganizovala vůbec první comedy speciál v Čechách a na Slovensku pod taktovkou ženy a byl z toho obří úspěch. Marná sláva, ani sebelepší mužský komik se nedokáže nad otázkami ženského těla, mezilidských vztahů, feminismu či přístupu k mužům zamyslet stejně jako žena.

4. Jakub Zitron Ťapák: Ruku na srdce

Tenhle stand-up má u sebe nálepku 18+ z velmi dobrého důvodu. Jakub Zitron Ťapák totiž na pódiu ztrácí jakýkoli filtr a přestává znát slovo tabu. Každého z nás den co den napadají v různých situacích věci, které si velmi nahlas myslíme, ale nikdy je ze slušnosti nahlas nevyslovíme. Jakub však tento problém nemá, a tak nekompromisně říká i ta nejnevhodnější slova, nadávky a posměšky. Milovníci nekorektnosti, dál už hledat nemusíte, tohle je zábava na dnešní večer přímo pro vás!

Jakub Zitron Ťapák: Ruku na srdce
Jakub Zitron Ťapák: Ruku na srdce
Režie: Lukáš Zednikovič
Hrají: Jakub Zitron Ťapák

5. Samo Trnka: Manžel, otec, hovado

Samo Trnka patří k nejzkušenějším veteránům československé stand-upové scény. Ve svém speciálu „Manžel, otec, hovado“ popisuje svůj přerod z mladíka s osobním životem a hromadou kamarádů na muže, který už na spoustu věcí z minulosti musel zapomenout. Do života mu totiž vstoupila žena, později i děti a dnes je z něj manžel i otec na absolutně plný úvazek. Po letech dúmání a zkoumání však došel k šokujícímu zjištění – nejvíc ho dokáže štvát a pohnout mu žlučí právě jeho vlastní rodina.

Samo Trnka: Manžel, otec, hovado
Samo Trnka: Manžel, otec, hovado
komediální | Stand-up | Slovensko |
Režie: Lukáš Zednikovič
Hrají: Samuel Trnka