Kdo je Štěpán Kozub, už u nás prakticky není potřeba vysvětlovat. Herec a komik už dávno nepůsobí jen v ostravském Divadle Mír, ale často se objevuje rovněž ve filmech, seriálech nebo improvizačních vystoupeních skupiny Tři Tygři. Diváci Voyo si jej mohou vychutnat rovněž ve filmu Grand Prix. Mimo své herecké výkony se však v loňském roce pokusil Česko oslovit i se svým stand-upem Bez urážky!

Vyzkoušet 7 dní zdarma

S tímto vystoupením nejdříve objel velká města České republiky a následně se v prosinci odebral i do O2 Arény, největší české koncertní haly, což bylo poměrně odvážné rozhodnutí. Zdejší kapacitu 18 000 se totiž před ním ještě nikdy žádný komik nepokusil naplnit. Jenže Štěpánovi se při této historické příležitosti podařil rovnou i historický výsledek, když stadion naplnil do posledního místa nikoliv jednou, ale hned dvakrát.

Stand-upoví komici sice v posledních letech stále více volí pro svá vystoupení takto velké arény, ale v našem prostředí jde o něco zcela nevídaného. O to více, když se to podaří hned dvakrát po sobě. Ti z vás, kteří vystoupení neviděli, si jej nyní mohou vychutnat přímo v obýváku, jako by v O2 Aréně přímo byli. Připravte se na téměř 100 minut nejen nekorektního humoru, ale také hudebních vystoupení Barbary Kanyzové i Kozubova hudebního parťáka Jiřího Krhuta.