1. Iveta

Druhá řada populární biografické minisérie Iveta popisující skutečný životní příběh Ivety Bartošové patřila k nejočekávanějším květnovým novinkám na Voyo. Pokračování mapuje zpěvaččin život po téměř celá 90. léta, kdy zažívala vrchol své slávy i pěvecké kariéry. Zatímco se z ní ve světle reflektorů stala sebevědomá celebrita, v soukromí stále strádala a marně hledala někoho, kdo by jí bezpodmínečně miloval. Zároveň v té době patřila k oblíbeným terčům vznikajícího českého bulváru. Hlavní roli opět skvěle ztvárnila Anna Fialová, po jejímž boku nechybí Ondřej Brzobohatý, Oskar Hes, Saša Rašilov nebo Ondřej Ruml.

Iveta
Iveta
Voyo | Originál | životopisný | Česká republika |
Režie: Michal Samir
Hrají: Anna Fialová, Vojtěch Vodochodský, Eliška Křenková, Igor Chmela, Alena Mihulová

2. Survivor After

Letošní ročník reality show Survivor je už sice u konce, osudy soutěžících však pokračují dále. Nahlédněte exkluzivně do soukromí všech, jejichž pochodně na ostrově vyhasly. Jak vypadá jejich návrat zpět do normálního života a co na ně doma čeká? Na některé konečně vytoužené setkání, jiné naopak hádky a emoce. To vše a mnohem více vám nabídne speciální formát Survivor After.

Survivor After
Survivor After
reality show | Česká republika |

3. Sex O´Clock

Seriál Sex O´Clock má ambici stát se pro současnou mladou generaci tím, čím byly Prci, prci, prcičky svého pro mileniály. Tedy jakýmsi úvodem do světa prvních lásek, vztahů a sexu, který se nebojí humoru ani nadsázky. V Česku zatím žádný takový film ani seriál neexistuje, a tak se režiséři Karolina Zalabáková a Jan Bártek rozhodli, že je nejvyšší čas to pod hlavičkou Voyo Originál napravit. Na pomoc si přitom zavolali nejen zkušené herecké hvězdy, ale i mladé vycházející hvězdy, kterým dali skvělou příležitost.

Sex O´Clock
Sex O´Clock
komediální | Voyo | Originál | Česká republika |
Režie: Jan Bártek, Karolína Zalabáková
Hrají: Maxmilián Kocek, Karolin Omastová, Petra Bučková, Sára Korbelová, Tomas Sean Pšenička

4. Survivor (Austrálie)

Pokud vám československá verze drsné reality show Survivor nestačí, můžete se podívat, jak si s nelehkými nástrahami, nedostatkem jídla, těžkými úkoly i únavou poradí lidé z jiných koutů světa. V již páté řadě australské verze rovněž na opuštěný ostrov vyráží čtyřiadvacítka Australanů, kteří se ve dvou kmenech budou snažit probojovat až do finále, z něhož si vítěz odnese pohádkových 500 tisíc australských dolarů neboli v přepočtu více než 7,3 milionu korun!

5. Promlčeno

V současných českých filmech budete jen těžko hledat nápaditější a zajímavější námět, než s jakým v roce 2022 přišel film Promlčeno režiséra a zde i scénáristy Roberta Sedláčka. Napínavý kriminální thriller nás zavede do živě vysílaného nočního pořadu, kam se moderátorka Eva (Barbora Bočková) snaží dostat co nejzajímavější životní příběh. Když se však živě do studia dovolá Radek (Karel Roden), není na jeho sdělení připraven vůbec nikdo. Má totiž zájem po dvaceti letech udělat definitivní tečku za svou minulostí, k čemuž potřebuje jednu konkrétní mladou ženu. A právě tu se rozhodne kontaktovat skrz živé vysílání, kde zároveň odvypráví neuvěřitelný příběh své minulosti, jež šokuje nejen moderátorku, ale i poslouchající kriminalisty.

Promlčeno
Promlčeno
Režie: Robert Sedláček
Hrají: Karel Roden, Barbora Bočková, Igor Bareš, Denisa Barešová, Vilma Cibulková

6. Láska, rozum, pomsta

Seznam tureckých telenovel dostupných na Voyo v květnu rozšířila tato romantická komedie. Esra Erten se svým manželem Ozanem vydržela po sňatku jen dva roky. Jeho podnikatelské záměry totiž šly od desíti k pěti a mladou krásku už přestalo bavit jej živit, zatímco on zůstával neustále snílkem. Vyhodila jej proto. Nyní se však dozvídá, že její exmanžel je v novinách, protože díky své nové, úspěšné firmě získal titul Podnikatel roku. Esra pracuje jako servírka v kavárně a rozhodne se, že srdce svého bývalého manžela opět získá. Anebo se mu pomstí…

Láska, rozum, pomsta
Láska, rozum, pomsta
Režie: Koray Kerimoğlu, Murat Öztürk
Hrají: Melisa Döngel, Mehmet Korhan Fırat, Burcu Özberk, Ilhan Sen, Burak Yörük

Vyzkoušet 7 dní zdarma

7. Maxinožka 2

Poté, co hlavní hrdina Adam v prvním díle Maxinožky odhalil, kým skutečně je jeho ztracený otec, chce tento využít své nově získané slávy pro dobro celého lidstva. Když je proto požádán, zda by pomohl ochránit největší existující přírodní rezervaci před ekologickými škodami způsobenými ropnou společností, neváhá kývnout. Jenže krátce poté beze stopy mizí. Maxinožka proto zburcuje všechny své kamarády a opět vyráží svého otce hledat – ovšem tentokrát proto, aby jej včas zachránil.

Maxinožka 2
Maxinožka 2
animovaný | dobrodružný | Belgie / Francie |
Režie: Jeremy Degruson, Ben Stassen

8. Krásky z Dubaje

Inspiraci ze skutečného skandálu v sousedním Polsku si vzala režisérka Maria Sadowská při tvorbě filmu Krásky z Dubaje. Ten sleduje mladou studentku Emi, která se živí jako společnice pro bohatou, úspěšnou klientelu na Blízkém východě. Ambiciózní dívka se rozhodne dát dohromady skupinu modelek a rozjet vlastní byznys, v němž je jako společnice poskytuje zámožným šejkům. Sex není podmínkou, ale pokud k němu dívky svolí, mohou si samozřejmě vydělat mnohem více. Emi se náhle peníze jen sypou a užívá si život plnými doušky. Skoro se zdá, že to celé nemůže mít žádný háček. Jenže…

Krásky z Dubaje
Krásky z Dubaje
drama | životopisný | Polsko |
Režie: Maria Sadowska
Hrají: Giulio Berruti, Katarzyna Figura, Paulina Galazka, Olga Kalicka, Katarzyna Sawczuk

9. Trabantem Jižní Amerikou

Další ze známých „trabantích“ cestopisů Dana Přibáně, který už za volantem této československé klasiky zbrázdil doslova celý svět. Zde se – jak už název napovídá – vydáme po jeho boku na jihoamerický kontinent. Kromě dvou trabantů tvoří výpravu také polský Fiat a stará Jawa 250, přičemž expedice má rovněž mezinárodní česko-slovensko-polské složení. Během čtyř měsíců má Dan a jeho výprava v plánu urazit neuvěřitelných 20 000 kilometrů neuvěřitelně krásnou, ale také krutou a náročnou krajinou Jižní Ameriky.

Trabantem Jižní Amerikou
Trabantem Jižní Amerikou
dokumentární | Česká republika |
Režie: Dan Přibáň

10. Dáma ve zlatém

Fascinující životopisné drama vycházející z opravdového osudu Maria Altmannové. Ta byla nucena uprchnout z rodné Vídně před nacisty a zanechat zde veškerý rodinný majetek, jež mimo jiné zahrnoval i nesmírně vzácná umělecká díla. Až po šesti dekádách se Maria rozhodne dosáhnout za každou cenu spravedlnosti a získat ukradené umění zpět. Najme si proto sice mladého, a ne příliš zkušeného, ale za to nesmírně ambiciózního právníka Randyho Schoenberga. Společně se pak pustí do zdlouhavého právního sporu o restituce s Rakouskem i Nejvyšším soudem USA, přičemž celý proces se posléze zapíše do dějin.

Dáma ve zlatém
Dáma ve zlatém
drama | životopisný | Velká Británie |
Režie: Simon Curtis
Hrají: Helen Mirren, Ryan Reynolds, Daniel Brühl, Katie Holmes, Tatiana Maslany

11. Big Eyes

Oscarový herec Christoph Waltz si střihnul hlavní roli malíře Waltera Keana v dramatu, jež vypráví jeho skutečný příběh, platící dnes za jeden z největších uměleckých podvodů celé historie. Walter se na přelomu 40. a 50. let minulého století dočkal velkého úspěchu díky svým obrazům tváří, jež měly obrovské oči. Až po nějaké době však najevo vyšla zcela šokující pravda – domnělý uznávaný umělec ve skutečnosti žádný ze svých obrazů nenamaloval, nýbrž šlo o dílo jeho manželky Margaret, za nějž Walter získával nejen peníze a slávu, ale dokonce přebíral i ocenění.

Big Eyes
Big Eyes
drama | životopisný | Kanada / USA |
Režie: Tim Burton
Hrají: Christoph Waltz, Amy Adams, Danny Huston, Krysten Ritter, Jason Schwartzman

12. Little Baby Bum: Písničky a říkadla 

A jako vždy jsme nezapomněli ani na ty nejmenší. Tentokrát jde o animovaný pořad pro nejmenší, který je v anglickém jazyce. Děti budou sledovat šestiletou Miu, jak se svou rodinou i kamarády poznává svět nejen pomocí slov, ale také písniček, a dokonce i kouzel. Chcete-li tedy svým ratolestem už od útlého věku vštěpovat základy anglického jazyka, Little Baby Bum určitě uvítáte.