Vyrůstat bez matky je pro každé dítě nesmírně těžké. V podobné situaci se nachází i malá Hanka (Larisa Mižigar), od níž maminka odešla, když byla ještě tak malá, že si ji vůbec nepamatuje. Její otec, úspěšný gynekolog Martin Toman (Adam Bardy) svou dceru nadevše miluje, avšak k šestým narozeninám jí příliš zbrkle slíbí, že maminka se na oslavu vrátí. Až posléze zjišťuje, jak složité ve skutečnosti bude svůj slib natěšené dcerce vyplnit.

Nakonec musí zcela nečekaně o pomoc požádat lehce poťouchlou Naďu Vernerovou (Martina Zábranská), která spolu se svými příbuznými provozuje rodinnou restauraci. To však ještě netuší, že Naďa je na tom podobně jako jeho vlastní dcera a rovněž už velmi dlouho žije bez toho, že by ve svém životě měla matku. Opřít se může jen o otce Dušana a své sourozence Beátu a Juraje.

V tu chvíli si Martin myslí, že splní malé Hance svůj slib a bude vystaráno. Netuší však, jak neuvěřitelné události dá svou snahou vrátit dceři maminku do pohybu. Dvě na první pohled cizí rodiny se najednou skrz Martina a Naďu stávají propletenými. Čekají je zcela nečekané zvraty i situace, zatímco malá Hanka, u níž celá tato peripetie začala, v sobě stále udržuje jiskřičku naděje, že jednoho dne opět uvidí svou skutečnou mámu.

Diváci českého Voyo se mohou na první díly seriálu Mama na prenájom těšit již od 5. června, kdy bude k dispozici první desítka dílu. Každé další pondělí pak budou moci zhlédnout další desítku dílů tohoto úspěšného slovenského seriálu pro celou rodinu.

Mama na prenájom
Mama na prenájom
rodinný | romantický | Slovensko |
Režie: Matúš Libovič, Miloslav Volný
Hrají: Adam Bardy, Matúš Beniak, Kamila Heribanová, Kristína Kanátová, Vladimír Kobielský