1. Survivor After

Letošní ročník reality show Survivor je už sice u konce, osudy soutěžících však pokračují dále. Nahlédněte exkluzivně do soukromí všech, jejichž pochodně na ostrově vyhasly. Jak vypadá jejich návrat zpět do normálního života a co na ně doma čeká? Na některé konečně vytoužené setkání, jiné naopak hádky a emoce. To vše a mnohem více vám nabídne speciální formát Survivor After.

Survivor After
Survivor After
reality show | Česká republika |

Bonus: Survivor (1. řada)

Zřejmě nejočekávanější novinkou začátku roku 2023 byla řada drsné reality show Survivor. Pod taktovkou moderátora Ondřeje Novotného vyrazilo do boje o přežití na tropickém ostrově celkem 24 Čechů a Slováků, kteří jsou rozděleni do kmenů Hrdinové a Rebelové. Nejnovější dobrodružství už je sice u konce, ale to vám nebrání zopakovat si jeho nejdramatičtější momenty, výzvy i eliminace. Anebo se můžete vrátit zpět k úplně první řadě soutěže, která byla neméně napínavá a mnozí už na ni zcela zapomněli.

Survivor
Survivor
reality show | Česká republika / Slovensko |

2. Survivor (Austrálie)

Pokud vám československá verze drsné reality show Survivor nestačí, můžete se podívat, jak si s nelehkými nástrahami, nedostatkem jídla, těžkými úkoly i únavou poradí lidé z jiných koutů světa. V již páté řadě australské verze rovněž na opuštěný ostrov vyráží čtyřiadvacítka Australanů, kteří se ve dvou kmenech budou snažit probojovat až do finále, z něhož si vítěz odnese pohádkových 500 tisíc australských dolarů neboli v přepočtu více než 7,3 milionu korun!

3. Love Island

Zatím poslední řada populární reality show Love Island odstartovala loni na podzim opět ve vile na Kanárských ostrovech a o romantiku i všudypřítomné intriky rozhodně nebyla nouze. Skupina mladých lidí z Česka i Slovenska se zde pustí do boje o vítězství v různých hrách, výzvách, zatímco musí na druhé straně řešit párové intriky, romantiku, pokušení i zcela nečekaná překvapení. Který pár nakonec dokáže zvítězit a odjede domů o 2 milionů korun bohatší?

4. Love Island (Velká Británie)

Mladí a krásní Češi a Slováci nejsou zdaleka jedinými, kdo v luxusní vile u moře hledá lásku, dobrodružství i tučnou výhru. Na Voyo můžete kromě našinců sledovat, jak si tuhle seznamovací reality show, nečekané zvraty, vztahové intriky i vzájemnou náklonnost užívají stejně mladí a stejně krásní lidé z Velké Británie.

5. Pohlreichův souboj restaurací

Známý český šéfkuchař Zdeněk Pohlreich přichází se svou zbrusu novou show, která je českou adaptací podobné televizní soutěže michellinského kuchaře Gordona Ramsayho. Cíl je jasný - najít tu nejlepší restaruaci v celém Česku. Z desítek a stovek podniků, které do soutěže navrhli sami diváci, sám šéfkuchař vybral finálovou dvanáctku. Ta se postupně bude muset poprav s několika výzvami, které ukáží nejen to, jak daný podnik vaří, ale také jak funguje pod tlakem a zda zvládne včas nakrmit obrovské množství hostů. A jak už to tak bývá, vítěz může být jen jeden.

Vyzkoušet 7 dní zdarma

6. Na nože (SK)

Uznávaný slovenský šéfkuchař Martin Novák se představuje v hlavní roli nové kuchařské reality show plné emocí, v níž jej čeká vskutku nelehký úkol. Rozhodnul se totiž vyrazit i s televizním štábem do restaurací, které pomalu a jistě míří k nevyhnutelnému krachu. Právě ten se však zkušený kuchař pokusí podnikům pomoci odvrátit. Má to ale háček – u řady majitelů samozřejmě naráží na aroganci či neochotu udělat radikální změny. Novák po úvodní pomoci všechny restaurace posléze navštíví ještě jednou, aby zjistil, zda jeho pomoc měla nějaký pozitivní dopad na budoucnost podniku.

Na nože (SK)
Na nože (SK)
kulinářský | reality show | Slovensko |
Hrají: Martin Novák

7. MasterChef Česko

Profesionální kuchaři Přemek Forejt, Radek Kašpárek a Jan Punčochář se již po šesté vracejí do kuchyně MasterChef, aby ze stovek amatérských kuchařů vybrali jednoho, kterému se splní jeho kulinářský sen. Osvědčení porotci si nejdříve z několika kol castingů vyberou finálovou šestnáctku, na kterou poté čekají týdne různorodých a stále náročnějších výzev. Na konci zůstane jeden jediný kuchař, nebo kuchařka, která si kromě titulu MasterChef odnese také finanční výhru ve výši jednoho milionu korun českých. Kdo to bude letos?

8. Utajený šéf

Do vašeho zaměstnání právě přijali nového pracovníka. Na první pohled je vcelku v pohodě, ne všechno umí, občas si řekne o pomoc, je tak trochu nemehlo, ale dá se s ním přežít. Po pěti dnech spolupráce však přichází šokující odhalení. Ten nemotora, který vám už pomalu a jistě začínal pít krev, není žádný obyčejný nováček, ale majitel celé společnosti. Schválně se nechal naoko zaměstnat do nejnižší úrovně společnosti, aby v kůži pracovníka zjistil, jaké jsou zde poměry, jak je s nově příchozími zakázáno a kdo zde za jeho peníze opravdu pracuje. Tak přesně tyhle neuvěřitelné příběhy přináší veleúspěšná reality show Utajený šéf.

Utajený šéf
Utajený šéf
reality show | Česká republika |

9. Výměna manželek

Populární reality show Výměna manželek s příchodem nového roku odstartovala svou zbrusu novou sérii a o šokující i překrásné zvraty opět rozhodně není nouze. Přihlášené soutěžní páry čeká vždy stejná výzva. Manželky obou partnerů si na 10 dní prohodí domácnosti a jejich úkolem je vypořádat se nejen s novým prostředím, ale rovněž manželem a zpravidla i dětmi. Na ty, kteří výměnu zvládnou, čeká finanční odměna. Avšak zvládnout nástrahy nové rodiny bez emocí a ostrých sporů je téměř nemožné.

Výměna manželek
Výměna manželek
reality show | Česká republika |

10. Farma 14 (SK)

Další reality show v nabídce Voyo pochází pro změnu ze Slovenska. Již po čtrnácté se skupinka odvážlivců pokusí vyzrát na nástrahy nelehkého farmářského života mimo civilizaci. Nová řada přichází i s novým moderátorem, kterým je historicky poprvé muž – populární herec Marek Fašiang. Kdo ze soutěžících nakonec prokáže, že si zaslouží vítězství i hlavní cenu 75 000 eur?