Fanoušci seriálu už mají nepochybně všech deset dílů za sebou. To jim však nebrání nakouknout do naší exkluzivní galerie, kde si mohou připomenout ty nejlepší momenty a záběry z celého seriálu na více než 50 snímcích vysoké kvality.

Pokud jste Sex O'Clock zatím stále neviděli, nyní je paradoxně zcela ideální šance to napravit. Celý seriál už je totiž venku, takže si můžete udělat celkem pětihodinový binge watch dýchánek a dát si ho celý najednou. Litovat rozhodně nebudete, jelikož kritici na jeho adresu nešetří chválou a někteří jdou dokonce tak daleko, že jej označují za dosud nejlepší seriál z produkce Voyo Originál.

Odradit by vás neměl ani fakt, že je Sex O'Clock prezentován především jako seriál pro mladistvé. Ve skutečnosti jde o podívanou pro celou rodinu, při níž se rodiče budou bavit stejně dobře jako puberťáci. I hlavní hrdinové seriálu totiž přirozeně mají své rodiče, kteří se musí potýkat se stejnými problémy, jež budou znát všichni skuteční rodiče.

Nezapomeňte, že další bonusy či zajímavé informace, stejně jako veškeré novinky týkající se seriálu Sex O'Clock, vždy najdete na stránce seriálu přímo na webu TV Nova.

Sex O´Clock
Sex O´Clock
komediální | Voyo | Originál | Česká republika |
Režie: Jan Bártek, Karolína Zalabáková
Hrají: Maxmilián Kocek, Karolin Omastová, Petra Bučková, Sára Korbelová, Tomas Sean Pšenička