Po drobné pauze se na Voyo i TV Nova můžete těšit na návrat reality show Výměna manželek, která představí své premiérové díly. A hned v tom prvním odhalí své soukromí známý MMA zápasník Gábor Boráros, kterého můžete znát rovněž jako účastníka další reality show Survivor. Zdá se, že boj o přežití má Gábor rád všeobecně, a tak po zápasnické kleci a drsném tropickém ostrově chce zkusit i život po boku neznámé manželky.

Už první premiérový díl Výměny manželek rozhodně stojí za to:

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek již dříve nabídla několik VIP epizod, v nichž se představili Matěj Stropnický, Honza Bendig, Míša Tomešová, Míra Nosek či Pepa Kůrka. Každá ze známých osobností se s životem po boku nového, náhradního partnera vyrovnala po svém a velmi specificky. Jak se s výzvou popere Gábor, můžete už nyní v předpremiéře sledovat na Voyo. Od 10. května pak můžete premiérové díly sledovat vždy ve středu ve 20:20 na TV Nova, nebo tradičně s týdenním předstihem na Voyo.

Byť vám účastníky dalších dílů zatím neprozradíme, už nyní můžeme říct, že v nich rozhodně o konflikty, toxické vztahy, žárlivost ani nečekané výbuchy emocí opět nebude nouze. A další várka soutěžících se rozhodně přesvědčí o tom, že účast v této reality show není žádnou dovolenou, ale může jít o pořádnou zkoušku nejen pro ně samotné, ale zejména pro jejich dosavadní vztah i celou rodinu.

Výměna manželek
Výměna manželek
reality show | Česká republika |