První řada biografické minisérie Iveta o začátcích kariéry jedné nesmělé dívky z vesnice zaznamenala obrovský úspěch a ihned po jejím konci se objevil obrovský hlad po dalším pokračování zcela mimořádného životního příběhu Ivety Bartošové. Tvůrci volání diváků i skalních fanoušků zesnulé umělkyně vyslyšeli a téměř přesně po roce přichází s druhou sérií, která poodhalí další životní osud populární zpěvačky v časovém období téměř celých 90. let, konkrétně roků 1990 až 1998.

Zdroj: TV Nova

Druhá řada nám ukáže zcela jinou tvář Ivety. Ve světle reflektorů se z ní stala sebevědomá celebrita, která si užívá období své vůbec největší slávy. Velmi brzy však zjišťuje, že velká popularita má i svou stinnou stránku a stává se mimo jiné hlavním cílem porevolučního českého bulváru. Iveta v 90. letech navzdory všem úspěchům stále marně hledala to hlavní, po čem v životě toužila – bezpodmínečnou lásku někoho blízkého. Tu nakonec našla až u svého jediného potomka, syna Artura.

Ivetu Bartošovou v její zlaté éře opět ztvární herečka Anna Fialová, po jejímž boku se jako Ladislav Štaidl představí Ondřej Gregor Brzobohatý. Jelikož přijde řada i na první velký skandál Bartošové, k němuž došlo při natáčení komedie Svatba upírů, nemůže mezi postavami chybět také Rudolf Hrušínský nejmladší, kterého skvěle ztvárnil Oskar Hes. V dalších rolích se můžeme těšit na Sašu Rašilova jako Karla Svobodu, Karolínu Vágnerovou jako jeho manželku Vendulu či Ondřeje Rumla jakožto samotného mistra Karla Gotta.

Druhá řada minisérie Iveta bude mít exkluzivně na Voyo premiéru v pátek 5. května.

Iveta
Iveta
Voyo | Originál | životopisný | Česká republika |
Režie: Michal Samir
Hrají: Anna Fialová, Vojtěch Vodochodský, Eliška Křenková, Igor Chmela, Alena Mihulová