Režiséři Karolina Zalabáková a Jan Bártek správně vydedukovali, že zatímco v zahraničí lze podobně zaměřené tituly najít, v našich končinách aktuálně nic takového neexistuje. A vlastně možná až doposud neexistovalo. Rozhodli se to proto pod hlavičkou Voyo Originál změnit, přičemž si na pomoc do obsazení zavolali nejen ostřílené herce, ale i teprve vycházející hvězdy.

„Konečně je tu český seriál o pubertě! Přidrzlý, otevřený, vtipný a pod tím vším závažný. Oceňuji, že producenti zvolili výrazný výtvarný styl, příběh zasadili do Zlína, obsadili nové tváře a těm známým dali role, jaké nás překvapí a budou bavit,“ láká na u nás neotřelý titul ředitel vývoje TV Nova a Voyo Michal Reitler.

Hlavního hrdinu Adama, talentovaného tanečníka, který si však nyní v pubertě úplně nejvíc láme hlavu se svým panictvím, ztvární Maxmilián Kocek. Jeho rodiče si zahrají Jan Révai a Petra Bučková. Ústřední rodinku dále doplní Adamova sestra v podání Sáry Korbelové a Jana Švandová jakožto babička Greta. Sex O'clock bude mít celkem 10 epizod, přičemž každá nabídne 30 minut zábavy. Diváci Voyo se premiéry dočkají již 10. března.

Sex O´Clock
Sex O´Clock
komediální | Voyo | Originál | Česká republika |
Režie: Jan Bártek, Karolína Zalabáková
Hrají: Maxmilián Kocek, Karolin Omastová, Petra Bučková, Sára Korbelová, Tomas Sean Pšenička