I v druhé řadě, která plynule naváže na tu první, se můžeme těšit na téměř stejnou sestavu hlavních hrdinů. Dalšími členy týmu kriminalistů budou opět Petr Bach (Martin Hofmann), Kateřina Vlčková (Simona Zmrzlá), Karel Šmíd (Michal Suchánek) a Vašek Kocián (Patrik Děrgel). K těm však nově přibyde posila jménem plukovník Valter Kožíšek alias Pavel Řezníček, který v týmu údajně způsobí menší dusno.

Kdy dávají Odznak Vysočina v TV?

První řada seriálu Odznak Vysočina je celá k dispozici na Voyo. Od neděle 8. ledna také znovu běží na TV Nova. Již od neděle 26. února však bude divákům na Voyo k dispozici první díl druhé řady, který bude mít v televizi premiéru až o týden později, tedy 5. března (ve stejný den se na Voyo objeví již druhý díl druhé řady).

Kde se natáčel Odznak Vysočina?

Děj seriálu se stejně jako v první, tak i v druhé řadě bude opět odehrávat ve fiktivní vesničce Veselá na Vysočině a zdejší malebná i divoká příroda má v příbězích nezastupitelnou roli. Seriálu své krásy ve skutečnosti propůjčila Ledeč nad Sázavou. Celou řadu záběrů z lesů či okolí řek pak tvůrci pořídili v okolí Ledče. Kromě toho však štáb v rámci jednotlivých dílů zamířil třeba i do Koňkovic, Koutů, Kounic nebo do okolí Dobré Vody. Natáčelo se rovněž v Golčově Jeníkově nebo Lipnici nad Sázavou.

Odznak Vysočina
Odznak Vysočina
kriminální | Česká republika |
Hrají: Monika Hilmerová, Simona Zmrzlá, Martin Hofmann, Michal Suchánek, Patrik Děrgel