Kdo budou Lovci v novém pořadu Superlov?

Proti účastníkům se opět postaví pětice Lovců, které již dobře známe z původního pořadu. Nebude chybět Doktor Vševěd (historik RNDr. Jiří Martínek, Ph.D.), Kalkulátor (učitel matematiky a zeměpisu Mgr. Jakub Kvášovský), Pan Lišák (absolvent Právnické fakulty UK Mgr. Václav Slabyhoudek), Kvízová dáma (meteoroložka Mgr. Dagmar Jandová) a Belladonna (zaměstnanykně státní správy účící na Fakultě sociálních věd UK Mgr. Viktorie Mertová). Změna nenastane ani na pozici moderátora, kterou opět zaujme Ondřej Sokol.

Kdy a kde bude možné Superlov sledovat?

První díl nové soutěže si na Voyo můžete pustit už v sobotu 25. února. Na TV Nova pak bude mít premiéru tradičně o týden později, tedy 4. března.

Co čeká soutěžící v pořadu Superlov?

Asi tím největším rozdílem oproti známému Na lovu bude fakt, že soutěžící v Superlovu již nebudou tvořit žádné týmy, ale každý půjde do hry pouze sám za sebe. Zároveň budou v celkem dvoukólové soutěži moci účastníci vypadnout s nulou již na úplně první otázce prvního kola, odpoví-li na ni špatně. Celkem jich v první fázi obdrží pět a za každou správnou odpověď získají 5000 Kč, nejvýše tedy 25 000 Kč.

S výhrou z prvního kola pak zamíří do kola druhého, kde už je bude čekat pětice známých Lovců. Ti soutěžícímu dají různé nabídky. Čím vyšší možná výhra, tím nižší časový limit a vyšší počet Lovců, proti nimž bude muset hrát. Pokud bude chtít účastník soutěžit jen o částku z prvního kola, automaticky se utká jen se dvěma lovci. Pokud ale odpoví v prvním kole na všech pět otázek správně, může se v tom druhém utkat se všemi Lovci současně a v nemilosrdném časovém limitu až o nejvyšší možnou výhru jeden milion korun.

Jak se můžete dostat do soutěže Superlov?

Myslíte si, že máte vědomosti na to, abyste Lovce porazili a odnesli si pohádkovou výhru? Pak neváhejte a přihlaste se do našeho castingu ještě dnes! Jediným omezením pro přihlášení je věková hranice 18 let. Chcete-li se o pořadu, jeho přesných pravidlech i rozdílech mezi soutěží Superlov a Na lovu dozvědět více, vše potřebné najdete zde.