1. Na každém kroku

A hned na úvod našeho výběru se nám tady jedna turecká telenovela ukázala. Romantický seriál Na každém kroku patří k tomu nejlepšímu, co si v tomto žánru dneska můžete pustit. V příběhu potkáte Demira a Selinu, dvě mladé, energické a také tvrdohlavé osobnosti. Ti spolu vedou boj o dům, u nějž jsou oba přesvědčeni, že patří jen jednomu z nich. Právní bitva této dvojice však odhalí šokující věc – původní majitelky dům ve skutečnosti prodaly jim oběma. A co víc, Demir se shodou okolností stává přímým nadřízeným Seliny. Tady bude horko!

Na každém kroku
Na každém kroku
Režie: Ender Mihlar
Hrají: Ali Yagci, Aybüke Pusat, Deniz Isin, Ali Gözüsirin, Furkan Andic

2. Láska je láska: Generace Q

Populární americký seriál Láska je láska s podtitulem Generace Q navazuje na svého předchůdce a předvádí divákům vztahové a romantické etudy dnešní společnosti. V Los Angeles se opět potkáváme s některými starými známými, ale i novými tvářemi, přičemž půjde o velmi rozmanitou skupinu osobností. Jak se tato skupinka vyrovná s poznáváním nových zákoutí nejen lásky, ale i rozchodů, žalu, nevěry a úspěchů?

Láska je láska: Generace Q
Láska je láska: Generace Q
drama | romantický | USA |
Režie: Sarah Pia Anderson, Steph Green
Hrají: Jennifer Beals, Leisha Hailey, Katherine Moennig, Jaqueline Toboni, Rosanny Zayas

3. Jedna rodina

Jak složité může být zkoordinovat život tří různých rodin, které vzájemně pojí předchozí manželství a s nimi spojené děti? Ano, v tomto světě exmanželek, exmanželů, nevlastních tatínků a maminek musí chtě nechtě všichni táhnout za jeden provaz, aby kolotoč střídavých péčí a dalších povinností doslova „přežili“. V tomto spletenci dětí, rodinných a odlišných partnerských vztahů se však stále najdou i tací, kteří lásku ještě stále hledají. Seriál Jedna rodina měl premiéru 3. ledna a již od svého prvního dílu slaví velký úspěch.

Jedna rodina
Jedna rodina
komediální | romantický | Česká republika |
Režie: Jaroslav Fuit, Dan Wlodarczyk
Hrají: Tereza Kostková, Tomáš Jeřábek, Berenika Kohoutová, Zuzana Vejvodová, Filip Blažek

4. Zasněná láska

Žádná dívka asi není nadšená z toho, když ji nápadníka vybírají rodiče. Sanem už je z této snahy své matky a otce unavená, a tak se rozhodne odejít z domova, najít si práci a začít žít podle svého. Práci nachází u své sestry, která si buduje kariéru v reklamní agentuře. Přijetím své sestry, která nemá v oboru dostatečnou praxi, však zároveň riskuje i svou vlastní pozici. Co však rozhodně ona ani samotná Sanem netuší, je že za zdmi agentury na nově příchozí dívku čeká osudové setkání.

Zasněná láska
Zasněná láska
Režie: Cagri Bayrak, Aytac Cicek
Hrají: Can Yaman, Cihan Ercan, Demet Özdemir, Öznur Serçeler, Birand Tunca

Vyzkoušet 7 dní zdarma

5. Příchuť lásky

Osud je mocná čarodějka a o tom, jak rozdílné lidi někdy dokáže svést dohromady a už od sebe nepustit, vás přesvědčí romantický turecký seriál Příchuť lásky. Seznámíte se v něm s Feritem, úspěšným podnikatelem, který si na nedostatek peněz nemůže stěžovat, ale zároveň je až fanaticky posedlý pořádkem. Když náhodně potká Nazli, nevýraznou studentku gastronomie, jejíž život připomíná spíš nekončící chaos, nic nenasvědčuje tomu, že by zrovna tyto dva mělo něco spojovat. Co jsme si ale řekli o osudu?

Příchuť lásky
Příchuť lásky
Režie: Cagri Bayrak
Hrají: Can Yaman, Özge Gürel, Necip Memili, Alihan Türkdemir, Ilayda Akdogan

6. Znovu 20

Jak složité to v dnešním světě může mít čtyřicetiletá svobodná matka krátce po rozvodu? To velmi rychle zjistí Lisa, když se marně pokouší začít znovu a má problém nalézt si dobrou práci. Její vzhled však klame, a to do té míry, že ji jeden mladší muž považuje za mnohem mladší. Zvláštní příhoda vnukne Lise nápad. Rozhodne se projít menší úpravou svého vzhledu, aby vypadala mnohem mladší, s čímž jí má pomoci kamarádka Maggie.

Znovu 20
Znovu 20
Režie: Darren Star
Hrají: Sutton Foster, Hilary Duff, Debi Mazar, Miriam Shor, Tessa Albertson

7. O mě se neboj

Příběh rozvádějící se Evy (Veronika Arichteva) a sebevědomého, byť trochu lehkovážného právníka Martina (Václav Matějovský), který zapomene na její rozvodové stání a zasáhne tak do jejího života, si můžete na Voyo pustit již nyní. Eva se rovněž musí vyrovnávat s tím, že stále sdílí malý byt se svým nespolehlivým manželem (Lukáš Příkazký), který kromě absurdní žárlivosti stále žije v přesvědčení, že manželství lze zachránit. Pak se ale nejen na jejím obzoru začne objevovat zcela nová, nečekaná láska.

O mě se neboj
O mě se neboj
komediální | romantický | Česká republika |
Hrají: Veronika Arichteva, Václav Matějovský, Lukáš Příkazký, Patricie Pagáčová, Veronika Lapková

8. Velvyslancova dcera

Sancar vyrůstal jako syn chudého zemědělce, ale i přesto se bezhlavě zamiloval do Nare, která tehdy byla dcerou tureckého velvyslance. Ona jeho lásku opětovala, vzali se spolu, ale jeho láska během svatební noci náhle zmizela. Když se o osm let později Sancar žení znovu se svou novou láskou Menekse. Když však dorazí na obřad jeho svědek Gediz, Sancarovi se téměř zastaví srdce. Po jeho boku totiž přichází také Nare s malou dcerou, která je prý Sancarova dcera. Jak tohle celé dopadne?

Velvyslancova dcera
Velvyslancova dcera
Režie: Emre Kabakusak
Hrají: Engin Akyürek, Erdal Küçükkömürcü, Konca Cilasun, Neslihan Atagül, Uraz Kaygılaroğlu

9. Láska a nenávist Istanbulu

Zámožný istanbulský podnikatel Agah Karacay nemá i přes své bohatství lehký život. Stará se totiž o syna svého zesnulého bratra, který je na vozíčku. Mezitím sám bojuje s vlastním zdravím a řeší, co s handicapovaným mladíkem bude, až zemře. Rozhodne se mu proto s pomocí svých financí najít hodnou, starostlivou manželku. Tím však nevědomky obrátí naruby život Seher, konzervativní matky dodržující tradice, která vychovává dvě dcery a syna. Její tchýně se totiž s Agahem dohodne na prodeji jedné z dcer, aby se stala manželkou hocha na vozíčku.

Láska a nenávist Istanbulu
Láska a nenávist Istanbulu
Režie: Cevdet Mercan, Gökçen Usta
Hrají: Fikret Kuskan, Deniz Ugur, Ozan Dolunay, Sera Kutlubey, Mine Tugay

10. Krásná Fatmagul

Fatmagul je prostá, ale půvabná dívka, která žije svůj obyčejný život v malé přímořské vesnici. Již od dětství miluje Mustafu, on její lásku opětuje a schyluje se k jejich svatbě. Jedna jediná noc však všechny její dosavadní plány od základu změní. Když druhý den vychází slunce, Fatmagul je přinucena na Mustafu zapomenout, vzít si zcela nového manžela a začít bez námitek žít zcela jiný život. Takový, který si nenaplánovala sama, ale který ji dopředu nalinkovali jiní. Jak v téhle tíživé situaci najde cestu ke štěstí?

Krásná Fatmagul
Krásná Fatmagul
Režie: Hilal Saral, Hakan Inan
Hrají: Deniz Türkali, Beren Saat, Engin Öztürk, Seda Güven, Esra Dermancioglu