Již první díl nové řady, který měl premiéru 11. ledna, byl ihned mezinárodní. Zatímco Petra zamířila z kladenského paneláku na slovenský venkov, Mariana se vydala na západ od Prahy k rodině se dvěma dětmi.

První díl nové řady měl dohru i po natáčení

Velmi rychle se přitom ukázalo, že Petra bude mít kvůli své žárlivosti svůj pobyt až do konce na Slovensku vydržet. Marianu zase šokoval příjezd do chaotické, neorganizované domácnosti, kde jí navíc čekala starost o dvě malé holčičky, kterým ještě nebyly ani dva roky.

Střet dvou naprosto odlišných rodin i světů nakonec kvůli vzájemným sporům pořádně vyeskaloval a celá věc měla dohru dokonce i po natáčení. Celý první díl je samozřejmě k dispozici na Voyo. Stejně jako ten druhý, v němž se pro změnu potkala rodina zdatných sportovců Tereza a Petr z Prahy s lehce odlišným párem Terkou a Mírou z Havířova.

Vyzkoušet 7 dní zdarma

Diváci Voyo Výměnu manželek mohou sledovat dřív

Zatímco na Terku z Havířova čekal v Praze desetiměsíční syn, na pražskou Terku čekaly v Havířově čtyři děti, z toho dvě puberťačky a manžel, který místo řešení domácnosti denně spořádá i patnáct piv. Ani její kolegyně však nebude mít na růžích ustláno. V Praze totiž nebude mít k dispozici mobilní telefon, na němž denně tráví velké množství času.

Diváci služby Voyo si navíc už teď mohou pustit třetí díl nové řady populární reality show. Ten bude opět mezinárodní, konkrétně česko-německý. A co víc, Jarmila se zajede z malého bytu v Jeseníkách podívat nejen do německého Bielefeldu, ale posléze dokonce poprvé v životě i k moři. To svérázná řidička kamionu Bára si do Čech odskočí z mateřské dovolené a okusí, jak vypadá domácnost ne s jedním, ale dvěma dětmi.

Ani zde samozřejmě nechybí vyhrocené situace. Zvlášť když temperamentní Bára novému manželovi vpálí jeho nulovou starost o domácnost a nařídí mu, aby místo lelkování uvařil pro celou rodinu oběd. Místo odměny mu však následně při praní zničí oblíbené tričko, což stavař háklivý na pořádek neponese příliš klidně.

Výměna manželek
Výměna manželek
reality show | Česká republika |