Zdálo se, že není nic, co by jejich vztahu dokázalo vzít lesk. Za zavřenými dveřmi se ale zlatý pár, jehož život fascinoval miliony lidí po celém světě, začal rozpadat. Voyo v pátek 13. ledna uvede dokument Brad a Angelina: Vzestup a pád hollywoodského manželství.

Brad Pitt a Angelina Jolie. Brangelina. Jeden z neobdivovanějších a nejvyhledávanějších celebritních párů. Nějakou dobu se zdálo, že „Brangelina“ je dokonalý milostný příběh, a že není nic, co by jejich dokonalou romanci dokázalo ohrozit. Přesto tato pohádka nakonec dospěla do svého hořkého konce.

Vyzkoušet 7 dní zdarma

Dokument nabízí pohled na vztah Brada Pitta a Angeliny Jolie a ukazuje, jak se ze zdánlivě dokonalého milostného příběhu stal jeden z nejtoxičtějších sporů v historii Hollywoodu. S pomocí zasvěcených osobností, odborníků a zanícených pozorovatelů Brangeliny zkoumá klíčové momenty ságy, která uchvátila celý svět, od prvních zvěstí o románku na place filmu Pan a paní Smithovi až po jejich bouřlivý rozchod a vypjatý spor o opatrovnictví i společný majetek.

Dokument Brad a Angelina: Vzestup a pád hollywoodského manželství vstupuje na Voyo v pátek 13.ledna 2023.