Úspěšná reality show Výměna manželek, ve které si dvě ženy vymění vyvymenana dobu deseti dnů, které stráví pod odhledem nového chotě, nových dětí a televizních kamer, odstartuje ve středu 11. ledna ve 20:20 již patnáctou sezónu premiérovým dílem. Na Voyo je díl dostupný již nyní.

Výměna manželek

Třicetiletá Petra žije na Kladně v pronajatém bytě 2+1 a je na rodičovské dovolené. Její partner se jmenuje Tomáš. Je mu 31 let, pracoval jako kurýr ale v současné době je nezaměstnaný. Jejich největším problémem je žárlivost. Mají spolu dvě dcery. Nelince brzy budou dva roky a Petrušce je devět měsíců.

Druzí účastníci žijí na slovenské vsi Poniky nedaleko Banské Bystrice. Mají rodinný domek se spoustou zvířat. Pětatřicetileá Mariana se živí jako kadeřnice a je pedant na uklízení. Jejímu synovi Timovi je třináct roků a jejímu partnerovi svářeči Igorovi je čtyřicet dva.

Mariana se těší na dvě dětí, zejména na mazlení s malým miminkem. Bude ale nemile překvapená, kolik piv Tomáš denně vypije, jak moc času tráví na telefonu, jak moc své ženě nedůvěřuje a kolik peněz jeho domácnost utrácí za zbytečnosti. Petra se bude starat o slepice, ovce a králíky. Bude ale také zaskočena některými částmi domácností.

Vyzkoušet 7 dní zdarma

Jak dopadne střet těchto dvou světů? Ustojí Petra představu, že její muž sdílí domácnost s cizí ženou? A jak zvládne Marianna domácnost, které nevládne pevná ruka? Premiérový díl Výměny manželek uvede TV Nova 11. ledna ve 20:20. Na Voyo je už však k dispozici nyní a můžete si ho pustit teď hned:

Výměna manželek
Výměna manželek
reality show | Česká republika |