V hlavním vysílacím čase úterního večera byste marně hledali cokoli sledovanějšího, než byl právě premiérový film seriálu Jedna rodina. Nová zábavná série diváky zavede do mimořádně komplikované rodinné situace. Respektive do stavu, kdy jsou tři různé rodiny hrou osudu svedeny dohromady a musí chtě nechtě kooperovat, aby „přežily“.

Zamotané rodinné i partnerské vazby jsou totiž v tohle spletenci doslova plné dětí z předchozích vztahů, nových partnerství i snahy hledat novou lásku. A nad celým tímto chaosem točícím se okolo střídavé péče se dospělí snaží držet kontrolu pomocí mimořádně striktního harmonogramu, v němž zkrátka není místo na chyby.

Vyzkoušet 7 dní zdarma

Skvělí herci v hlavních rolích

V hlavních rolích se představují zkušení herci Tereza Kostková (V létě ti řeknu, jak se mám, Ordinace v růžové zahradě 2), Tomáš Jeřábek (Gangster Ka, Zakázané uvolnění), Berenika Kohoutová (Román pro pokročilé, Můj vysvlečenej deník), Zuzana Vejvodová (Fotograf, Ulice) či Filip Blažek (Špindl 2, Probudím se včera).

Jak už bylo řečeno, v úterý 3. ledna měl v televizi premiéru první díl a na druhý si diváci počkají až do 10. ledna do 20:20. Na Voyo je už však k dispozici nyní a můžete si ho pustit teď hned:

Jedna rodina
Jedna rodina
komediální | romantický | Česká republika |
Režie: Jaroslav Fuit, Dan Wlodarczyk
Hrají: Tereza Kostková, Tomáš Jeřábek, Berenika Kohoutová, Zuzana Vejvodová, Filip Blažek