Zdroj: TV Nova

Kdo vyhrál 2. řadu Survivor CZ/SK?

 • Vítězem 2.série soutěže Survivor Česko & Slovensko se po finálovým hlasování stal - Tomáš Weimann.

Co Vás čeká po finále Survivor Česko & Slovensko na Voyo?

Kdo vypadl ze Survivor?

 • Vítěz - Survivor Česko & Slovensko 2023 : Tomáš Weimann

 • 23.eliminace - Martin Konečný - Vypadl ve finálové epizodě po rozhodujícím hlasování a získává 2.místo v letošní soutěži.
 • 22.eliminace - Karolína Krézlová - Vypadla ve finálové epizodě a končí na 3.míste v letošní soutěži.
 • 21. eliminace - Johana Fabišíková - Vypadla ve 31. epizodě. Prohrála v duelu s Martinem.
 • 20. eliminace - Adam Bůžek - Vypadl ve 30. epizodě. Prohrál v duelu s Tomášem.
 • 19. eliminace - Josef Kůrka - Vypadl ve 29. epizodě. Prohrál v duelu s Tomášem.
 • 18. eliminace - Andrea Bezděková - Vypadla ve 28. epizodě. Prohrála v duelu s Tomášem.
 • 17. eliminace - Barbora Krčálová - Vypadla ve 27. epizodě. Prohrála v duelu s Tomášem.
 • 16. eliminace - Martin Kulhánek Vypadl v 26. epizodě. Prohrál v duelu s Karolínou
 • 15. eliminace - Kristian Kundrata - Vypadl v 25. epizodě. Prohrál v duelu s Tomášem.
 • 14. eliminace - Žaneta Skružná - Vypadla ve 24. epizodě. Prohrála v duelu s Johanou.
 • 13. eliminace - Matěj Quitt - Vypadl ve 22. epizodě. Prohrál v duelu s Tomášem.
 • 12. eliminace - Pavlína Sigmundová - Vypadla ve 20. epizodě. Prohrála v duelu s Andreou.
 • 11. eliminace - Filip Jánoš - Vypadl v 18. epizodě. Prohrál v duelu s Karolínou.
 • 10. eliminace - Petr Havránek - Vypadl ve 16. epizodě. Prohrál v duelu s Filipem.
 • 9. eliminace - Petr Švancara - Vypadl ve 14. epizodě. Prohrál v duelu s Martinem.
 • 8. eliminace - Jiří Hanousek - Odstoupil na vlastní žádost ve 14. epizodě.
 • 7. eliminace - Kateřina Klinderová - Vypadla ve 12. epizodě. Prohrála v duelu s Pítrem.
 • 6. eliminace - Ludmila Puldová - Vypadla v 10. epizodě. Prohrála v duelu s Barborou Krčálovou
 • 5. eliminace - Barbora Mlejnková - Vypadla v 8. epizodě. Prohrála v duelu s Kateřinou
 • 4. eliminace - Václav Matějovský - Odstoupil ze soutěže kvůli zranění kolene v 7. epizodě
 • 3. eliminace - Hana Gelnarová - Vypadla v 6. epizodě. Prohrála v duelu s Johankou
 • 2. eliminace - Soňa Sedláčková - Vypadla ve 4. epizodě. Prohrála v duelu s Karolínou
 • 1. eliminace - Tereza Schejbalová - Vypadla v 2. epizodě. Prohrála v duelu s Lídou

Jaké byli podmínky na ostrově?

Každý ze soutěžících stál vstříc jedné z největších výzev svého života a čelil neúprosným podmínkám exotického ráje. Mezi ty největší překážky patřili:

 • Hlad – nedostatek potravy 
 • Izolace 
 • Žádné civilizační výdobytky 
 • Neustálé souboje se soutěžícími i vlastní psychikou 
 • Fyzicky náročné úkoly 

Tohle byla jen špička ledovce. Přežití v “běžném životě” znamenalo vlastnoručně postavit bezpečné přístřeší, založit a udržovat oheň a ve vzduchu stále viselo i zajišťování potravy. Život bez pohodlí a obrovský krok do neznáma, to byka situace, v které se nacházeli soutěžíci každou vteřinu trvání soutěže. 

Jaká byla výhra ve 2. sérii soutěže Survivor CZ & SK?

Survivor Česko & Slovensko 2023 byl fyzicky i psychicky náročnější než předchozí ročníky, plný nových výzev a nečekaných zvratů. Jasný bylo, že život v divočině přežije jen jeden ze soutěžících a ten si odnese: 

 • Titul nového vítěze: Survivor Česko & Slovensko 2023 
 • Výhru ve výši 2 500 000 Kč.

Kde se odehrával a natáčel Survivor 2023? 

Lokace, ve které účastníci bojovali o přežití se nacházela v Dominikánské republice, ale přesná poloha natáčení byla utajená. Ze záběrů bylo na první pohled jasné, že se nejednalo o 5 hvězdičkový resort, ale o pečlivě vybranou část ostrova s nedotknutou přírodou a drsnými podmínkami.

Vyzkoušet 7 dní zdarma

Jaké týmy a soutěžící proti sobě bojovali v Survivoru 2023?

Proti sobě se v 2. řadě opět postavily dva týmy neboli kmeny:

Fotbalový útočník, miss ČR nebo třeba pokerová hráčka, všichni z kmene Hrdinů v životě něco dokázali, a to i za cenu, že každý z nich musel někdy riskovat. Díky svým činům ale zůstávají v povědomí většiny z nás. 

Proti nim stál kmen Rebelů. Odhodlaní zbořit jakákoliv pravidla, stejně jako to udělali ve svých životech, aby se dostali až tam, kde jsou právě teď. Turistická průvodkyně, technik z nákupního řetězce, realitní makléř či profesionální atletka. Všechny spojoval adrenalin, ostrý jazyk, vychytralost a touha vyhrát za každou cenu.

Proč právě Hrdinové a Rebelové?

Výběr a zařazení do kmenů proběhl podle povahy a příběhů soutěžících. Ve zkratce se jednalo o koncept – známé tváře/osobnosti proti neznámým/fanouškům, tenhle vzor je u nás i ve světe velice oblíbený.

Víte, že celé díly můžete sledovat Survivor 2023 v předstihu na 7 dní zdarma, jedině na Voyo! Kdo vypadl a kdo v show pokračuje? Kdo vyhrál Survivor 2023? Celý průběh soutěže můžete sledovat na Voyo!

Jaká byla vyjádření účastníků dříve, než okusili život v džungli?

Václav Matějovský

Herec Václav Matějovský (26), který se před kamerou se objevil už jako školák. Zahrál si Mikuláše Seidla v seriálu Ulice. Má vlastní ranní show ve Fajn Rádiu. Rád lyžuje a hraje florbal a tenis. Nedávno zazářil v seriálu O mě se neboj v roli sebevědomého právníka Martina. Vašek před odletem do Dominikánské republiky prozradil, že se z ničeho nemá strach:

„Nechci dělat machra, že se ničeho nebojím, ale nevím, co čekat. Třeba spát venku se nebojím. Čůrat před kamerou také zvládnu.“

Petr Švancara

Bývalý fotbalový útočník Petr Švancara (45), který velkou část kariéry strávil ve Zbrojovce Brno a je často označován za ikonu brněnského fotbalu. V české nejvyšší soutěži odehrál 309 zápasů, v nichž vstřelil 59 gólů. Na rozdíl od Vaška Švanci nějaké obavy přiznal:

„Určitě mi nebude dobře vedle negativních lidí. A nejspíš mě bude trápit hmyz, který nemám moc rád. Pavouci, komáři, nevím, co tam na nás všechno čeká. Nejvíc mi bude chybět rodina, protože jsem trojnásobný otec. Ale to asi nemá smysl zmiňovat. S odloučením od těch nejbližších se budeme muset vypořádat všichni. Vesměs mám víc věcí, které mě na té zkušenosti zajímají. V minulosti jsem podobnou výzvu odmítl, a pak mě to mrzelo. Takže mám pocit, že druhou šancí mi pánbíček dává najevo, že bych si něco takového měl vyzkoušet.“

Filip Jánoš

Na ostrov se už dopravil i slovenský youtuber Filip Jánoš (26), kterého na Slovensku znají spíše pod přezdívkami FiFqo nebo Fifo. Loni se přihlásil do reality show televize Markíza Farma a následně se stal i jejím vítězem. Filip připustil, že se nejvíce obává ztráty komfortu:

„Hodně se těším, ale čím více se to blíží, tím se víc bojím. Hladu se třeba ani moc nebojím, ale zjistil jsem, že tam nebude záchod nebo si nebudu mít kde umýt zuby.“

Petr Havránek

Petr Havránek (26) se od svých 16 let věnuje topmodelingu, díky kterému procestoval celý svět a předváděl na přehlídkách věhlasných módních značek. Jako soutěžící se zúčastnil první řady reality show Love Island Česko & Slovensko, ve které se také seznámil se současnou partnerkou Gabrielou a společně se stali druhým nejoblíbenějším párem. A ačkoliv Petr se vždy ukazuje ve slušivých pózách, tak se nové reality show nebojí:

„I když jsem se deset let živil jako model, jsem ve volném čase spíš v survivor módu. Takže on to nebude úplný rozdíl od toho, jak vypadám běžně. Já úplně nedbám na to, jak vypadám. Samozřejmě když musím, tak se učešu, zuby si taky čistím a občas se i osprchuju.“

Andrea Bezděková

Andrea Bezděková (27) v roce 2016 vyhrála titul miss České republiky. Ve volném čase ráda hraje tenis a tančí. Survivor si chtěla vyzkoušet již v minulém roce a ani letos ji odhodlání neopustilo:

„Hodně sportuji, tak doufám, že budu mít příležitost to zužitkovat. Otázkou je, co se mnou udělá stres. Jsem odkojená dětskými tábory, vyrůstala jsem na sídlišti, takže v džungli!“

Kateřina Klinderová

Kateřina Klinderová (30) je vyšší než většina mužů, měří 183 cm a veřejnost ji zná pod přezdívkou Kundosaki. Dříve se věnovala tanci a nyní je manažerkou nočního podniku a také obávanou bojovnicí MMA. Motivaci, proč se Survivoru přihlásila, popisuje slovy:

„Chci zažít a zjistit jak moje tělo a mysl funguje v extrémních podmínkách. Strašně se těším na ten diskomfort, před kterým mám opravdu respekt. Vím, že mě usadí na zem a srovnám si díky tomu životní priority. Vážím si toho, že se dostanu do extrémních situací, kterým bych se jinak v normálním životě sama nevystavila.“

Josef Kůrka

Model, vítěz ankety Muž roku 2016, ale také účastník ze soutěže MasterChef Česko Josef Kůrka (31) neměl život vždy jednoduchý. Vyrůstal v nestabilní rodině a zažil chvíle, kdy měl do kapsy hodně hluboko. Pracoval ve vězení s vrahy, což ale dle jeho vlastních slov nebylo tak děsivé, jak se může zdát. Ze společnosti cizích lidí má respekt, ale zároveň je odhodlaně na Survivoru hrát tvrdě. Bojí se však hladu.

„Lidi pro mě nebudou problém, já jsem velmi přátelský. Akorát se bojím, že budu mít hlad, a když se nenajím, tak nejsem příjemný. Buď se budu muset hodně ovládat, anebo…. Vůbec nevím. Bez jídla vydržím maximálně tři hodiny.“

Karolína Krézlová

Herečka a zpěvačka Karolína Krézlová (35) je u Čechů známá především z muzikálů, filmů a seriálů. Na popularitu a pozornost médií je zvyklá i díky vztahům se slavnými muži, které vždy přitahovaly pozornost médií. Karolína miluje zvířata a právě péče o ně je její velkou vášní.

„Jsem docela introvert a jsem nesmělá. Myslím, že se ze mě stal v poslední době celkem srábek. Chtěla bych v sobě znovu najít vášeň pro něco nečekaného a nespoutaného. Například pro takové blázniviny jako je Survivor. Čím je člověk starší, tím je pohodlnější. Mám obavu, že příští rok, už bych do toho třeba ani nemusela jít.“

Barbora Mlejnková

Ač je Barbora Mlejnková (31) malá vzrůstem, skrývá v sobě velkou bojovnici, která se žádné výzvy jen tak nezalekne a využije každé příležitosti, aby vyjádřila svůj názor. Již předem je vždy odhodlána být tou, která bude určovat pravidla hry. Bára jako hráčka pokeru navíc dokáže spolehlivě rozpoznat, když někdo lže nebo blufuje.

„Řekla bych, že díky pokeru mám docela dobrou psychiku. I když musím třeba několik hodin sedět vedle hráčů, kteří mi nejsou sympatičtí, dokážu se koncentrovat a zůstat v klidu. Takže myslím, že ponorka neovlivní moje chování.“

Soňa Sedláčková

Soňa Sedláčková (43) je svobodnou matkou jedné dcery a také majitelkou. Je tvůrkyní značky SOM®️ a provozovatelkou fitness společnosti. Spojila vášeň ke sportu s vášní podnikání. Ráda cestuje a poznává cizí kultury. Má citlivou duši, je empatická a také duchovně založená a sama sebe označuje jako „objevitelku pravdy“. Věří, že naše společnost je rozmazlená a svou účast v soutěži bere jako způsob, jak si vyzkoušet, jak dokáže fungovat bez každodenních standardů 21. století. I Soňa má nějaké obavy:

„Nevím, jak lidé přijmou moji ženskou cykličnost. Nevím, jak budou lidé reagovat na emoce, které se nebojím pouštět, protože je vnímám jako přirozené. Je snadné člověka odsoudit za jeho chování, ale jen velmi málo lidí se zamýšlí nad tím, co je spouštěčem dané reakce. My všichni máme právo nemít vždy kontrolu nad svým chováním, zvlášť ve vypjatých situacích. Takže z toho mám trochu obavu. Ale pokud nebude na ostrově váznout komunikace, není se čeho obávat.“

Martin Kulhánek

Devětadvacetiletý Martin Kulhánek je původně svářeč, ale širší veřejnost ho poznala až v první sérii žhavé show Love Island Česko a Slovenskou, kde si našel partnerku Lauru a společně jako pár zvítězili. Nyní společně žijí na Slovensku. Televizní diváci si Martina oblíbili jako upřímného a slušného drsňáka. Nyní se bojí, že tato image se na ostrově v Dominikánské republice nevyplatí.

„Když jsem letěl na Kanáry, chtěl jsem být sám sebou, chovat se přirozeně. V Survivoru to asi nejde. Snažit se vyjít dobře s každým, rovná se sebevražda. Přiznám se, že trošku se bojím, zda se dokážu přenastavit. Nebojím se hmyzu, hladu, ale bojím se, že budu muset intrikovat a domlouvat se za něčími zády,“

říká Martin.

Pavlína Sigmundová

Studentka marketingu Pavlína Siegmundová (23) pochází z Drnovic a věří, že dokáže své názory prodat ostatním a nebojí se být ve vůdčí pozici. Dává přednost čestnosti a spravedlnosti a vždy se staví na stranu slabších. Je solidární a milá, ale když ji někdo lže, nebo ji zradí, umí se ozvat a vyříkat si to s dotyčným člověkem z očí do očí. Pozornost médií ji není úplně cizí, za sebou má už účinkování v hrané reality show Praha – den & noc.

„Fyzicky a psychicky jsem připravená, ale uvidíme, zda mi kondice a vytrvalost vydrží. Je to ale asi hodně o nastavení v hlavě. Když se člověk rozhodne, že si pro vítězství jde a nebojí se toho, tak může vyhrát. Jsem z vesnice. Na hodně věcí jsem připravená. Nebojím se ničeho. Neštítím se žádných zvířat. Založit oheň, vařit nebo chytání ryb by pro mě neměl být žádný problém,“

říká Pavlína.

Vyzkoušet 7 dní zdarma

Ludmila Puldová

Ludmila Puldová (55) je dobrodruh tělem i duší. Pracuje jako průvodkyně v turistické agentuře, cestuje po celém světě z jednoho kontinentu na druhý a s turisty absolvovala mnoho dobrodružných výprav, ať už v horách, nebo džungli. Lída díky svým zkušenostem nebude mít problém obstát v soubojích i s mnohem mladšími kolegy. I ona se ale bojí hladovění, a tak se na něj přes Vánoce připravovala:

„Preventivně jsem se trápila hladem, aby si tělo zvyklo. Například jsem se zařekla, že nebudu vůbec ochutnávat vánoční cukroví, protože jakmile ochutnám jedno, tak následně ochutnám druhé, třetí, a to je konec, protože pak se neovládnu. Takže jsem se rozhodla, že cukry omezím, abych byla na tu situaci připravená.“

Tomáš Weimann

Trenér skateboardingu Tomáš Weimann (33) neměl úplně jednoduché dětství. Říká, že i když byl naživu, tak nežil. Život mu začal nastavovat přívětivější tvář, když se vydal do Asie, kde meditoval v buddhistickém chrámu. Stále má mnoho snů, které by si rád splnil: Chce se pořádně naučit na klavír, začít malovat, tančit salsu a na motorce projet Evropu a také zvítězit v Survivoru.

„Svou účast v Survivoru beru spíše jako zkoušku, zda to, čím jsem si v životě musel projít, a ty zkušenosti, které jsem si z toho vzal, budou dostatečné. Zkrátka si chci ověřit, že to zvládnu tak, jak si myslím.“

Žaneta Skružná

Vizážistka Žaneta Skružná (23) je nesmírně upovídaná a energická. Prošla si těžkým životním obdobím, když její přítel, se kterým strávila čtyři roky, spáchal sebevraždu. Tato zkušenost ovlivnila její osobnost a říká, že je od té doby je empatičtější. Do Survivoru se přihlásila na popud své sestry a těší se především na zážitky, které jí účast v show přinese. Podobně jako mnoho jiných soutěžících se i ona bojí hladu:

„Pojďme si říct na rovinu, že já jsem zvyklá jíst šestkrát denně. Jím hodně, jídlo mám ráda a chutná mi. Občas se lidé okolo mě diví, kolik jsem toho schopná sníst. Nikdy jsem podobné situaci, kdy bych nemohla jíst, vystavena nebyla. Sama jsem na to zvědavá, jak se s tím popasuji. Zároveň si myslím, že je to hodně o stavu mysli a o vlastním nastavení, jak se k tomu postavíte. A já se k tomu hodlám postavit čelem.“

Adam Bůžek

Osobní trenér Adam Bůžek (22) o sobě říká, že byl v dětství spíše šprtem a hráčem her a neměl žádné přátele. To se změnilo až během studií na střední škole, kdy se chtěl líbit holkám, a proto začal s kulturistikou. I díky ní má na Instagramu, kde vystupuje pod přezdívkou „Czech Tarzan“, hodně sledujících. Volný čas nejraději tráví rád v přírodě a v případě vítězství by výhru věnoval postiženým sportovcům. Adam se v Survivoru bojí neoblíbenosti:

„Největší obavy mám asi z toho, že bych mohl být například špatně pochopen nebo bych mohl být neoblíbený. To by asi bylo nepříjemné každému. Já se snažím s ostatními lidmi vycházet po dobrém, ale samozřejmě, že když je člověk unavený nebo nevyspalý, tak se občas nepohodne i s člověkem, kterého má jinak rád, a může to být kamarád nebo člen rodiny.“

Hana Gelnarová

Jednadvacetiletou barmanku Hanu Gelnarovou sledují na sociálních sítích sta tisíce fanoušků. V Survivoru chce Hanka poznat zajímavé lidi:

„Ráda se seznámím s novými lidmi, u kterých je motivace pro přihlášení do této soutěže stejná, že jsou podobní „blázni“, jako jsem já. A taky si ráda zkusím, co všechno je mé tělo schopné vydržet. Jak dlouho zvládnu být o hladu, na slunci, při fyzické zátěži, bych si tady totiž nikdy nevyzkoušela, tady když mám hlad, tak se zkrátka najím.“

Jiří Hanousek

Jiří Hanousek (33) je realitní makléř, který miluje svou rodinu a také svou práci, ve které se snaží neustále zdokonalovat. Na YouTube natáčí zábavná videa, kde skáče do bazénu, nasedá do vrtulníku nebo lyžuje ve smokingu. I pro něj bude Survivor výzou:

„Myslím, že pro mě bude nejtěžší diskomfort. Už na castingu jsem řekl, že jsem zatížený například na čisté toalety, dobré jídlo. Jsem zkrátka na určitý komfort zvyklý a právě to, že se ho budu muset na ostrově vzdát, bude pro mě asi to nejtěžší.“

Johana Fabišíková

Tanečnice Johana Fabišíková (29) žije se slovenským hokejovým reprezentantem Mariem Lutnerem a k přihlášení do soutěže ji přesvědčila její kamarádka a vítězka předposlední řady MasterChef Česko Besky. Kvůli reality show je odhodlaná vykročit ze své komfortní zóny a překonat hranice a limity, které ji v běžném životě brání riskovat.

„Od května do října tancuji na španělském ostrově Ibiza. Má účast v Survivoru bude proti mému životnímu standardu v brutálním kontrastu, protože ten luxusní život vyměním víceméně za strádání a odříkání. Ale sama pocházím ze skromných poměrů, vychovávala mě jen maminka a babička, tu nouzi jsem už v dětství a během dospívání zažila a vím, jaké to je, když člověk žije z mála, nebo toho naopak má dostatek.“

Matěj Quitt

Interiérový designer Matěj Quitt (32) se kvůli účasti v Survivoru rozešel se svou přítelkyní, se kterou žil čtyři roky. Svou kondici si udržuje pravidelným cvičením v posilovně, kam chodí minimálně čtyřikrát týdně. Občas bývá výbušný a když se mu něco nelíbí, tak to dá druhé straně vždy najevo - ať už gesty, nebo posměšným humorem. Říká o sobě, že přišel soutěž vyhrát, a nejen zažít nějaké dobrodružství. Matěj se bojí hladovění:

„Bojím se hladu strašně moc, protože jsem zvyklý jíst každé dvě hodiny. Bude to pro mě hodně složité a asi i pro ostatní, protože když jsem hladový, tak jsem opravdu protivný. Takže uvidíme, jak to tam budu zvládat a jak budu zvládat i cizí lidi, kteří budou také hladoví, podráždění a nevyspalí.“

Tereza Schejbalová

Tereza Schejbalová (22) svůj život zasvětila sportu. Od svých patnácti let se věnuje profesionálně atletice, kde je její disciplínou skok o tyči a k tomu na částečný úvazek pracuje ve fitness centru. Do Survivoru se přihlásila, protože má ráda výzvy. Její předností je houževnatost a ze sportu je zvyklá se nevzdávat.

„Já jsem už od dětství velkým fanouškem této soutěže a vždycky mě tahle show fascinovala. A jedním z důvodů, proč jsem se do ní přihlásila, je to, že vyrůstám ve světě, jehož téměř neoddělitelnou součástí jsou digitální technologie a sociální sítě, a já bych si chtěla vyzkoušet být nějakou dobu bez těchto vymožeností.“

Martin Konečný

Technik Martin Konečný (45) je opravdový živel, který se vymyká všem stereotypům. Do svých třiceti let byl i díky rodičům členem církve Svědků Jehovových a neměl žádnou sexuální zkušenost. Ve svém životě měl jednu přítelkyni, kvůli které z církve odešel a začal s ní žít, ale ona ho následně opustila. V pětačtyřiceti se stále cítí být mladý a svobodný, proto se i přihlásil do Survivoru, aby si vyzkoušel, zda dokáže obstát v konkurenci mladších soutěžících.

„V reálném životě nemám téměř žádné přátele, protože je ani nepotřebuji. Takovou už mám zkrátka osobnost. Nemám potřebu s někým sdílet, když mě něco trápí, protože mě nikdy nic netrápí. Trápí mě pouze to, co si o mě myslí má matka nebo můj zaměstnavatel. To jsou jediné dvě osoby, u kterých mě zajímá, co si o mně myslí.“

Barbora Krčálová

Barbora Krčálová (21) z Vranova nad Dyjí je studentkou práv, ve volném čase sportuje a věnuje se modelingu, účastnila se i soutěže Miss Top ČR. Možná by byla ideální kandidátkou pro účast v Love Islandu, ale za sebe říká, že formát seznamovacích soutěžích není nic pro ni. Svou účast v Survivoru bere jako velkou výzvu a hodlá ji naplno využít, protože si myslí, že po škole už nebude mít na podobné aktivity čas. Barbora extra strachy nemá, ale je přede jedna věc, které se obává.

„Myslím si, že nikdo nemůže být před touto soutěží zcela připraven. Řekla bych, že ta zkušenost je nakonec téměř nepředvídatelná. Horší než místní podmínky, pro mě bude odloučení od přítele. Nikdy jsem bez něj nebyla takhle dlouho pryč. I když mu budu určitě chybět, tak mě podpořil v rozhodnutí přihlásit se do Survivoru,“

říká Barbora.

Kristian Kundrata

Kristian Kundrata (26) z Banské Bystrice se živí jako obchodní zástupce. Hlásil se už do předešlé řady Survivora a byl zklamaný, když nakonec mezi soutěžící nebyl vybrán. Přihlásil se tedy znovu, protože věřil, že na druhý pokus to už určitě vyjde. A povedlo se. Rád by v soutěži své rodině ukázal, že není jako jeho otec, se kterým má komplikovaný vztah. Když s někým nesouhlasí, nemá problém oponovat, nebo svůj názor vyjádřit alespoň ironickým gestem.

„Vždycky jsem měl trochu prořízlou pusu, co se týče komunikace s ostatními lidmi a nedělá mi to problém. Dříve jsem pracoval jako číšník, pak v době lockdownů nějakou dobu také v realitce a teď jsem pracoval jako obchodní zástupce. Takže jsem byl s lidmi ve styku na denní bázi a mohu říct, že mám na ně i dobrý odhad. To mi myslím, že může hodně pomoci, co se týče i vztahů v kmeni a v té sociální hře, kterou považuji za zásadní. A samozřejmě neopomíjím i fyzickou kondici. Už více než tři roky pravidelně cvičím a běhám, takže i po této stránce jsem myslím na soutěž dobře připraven,“

říká sebevědomě Kristian.

Ovšem činy jsou mocnější než slova. Zjistěte, jak si za svými vyjádřeními stojí jednotliví soutěžící:

Vyzkoušet 7 dní zdarma

Survivor
Survivor
reality show | Česká republika / Slovensko |