1. Love Island After

Ukončit letošní ročník Love Islandu finálovým večerem by byla docela škoda, ne? Všechny nás přece zajímá, jak příběhy, které započaly ve vile, dopadnou. Čeká vás proto celkem 12 dílů, v nichž se jednak o několika soutěžících dozvíte mnohem víc z jejich soukromí, a navíc zjistíte, co všechno si ze soutěže odnesli a jak ovlivnila jejich aktuální život. Jo a nezapomeňte se podívat, co na Voyo sledují vaši kolegové, ostatní skalní fanoušci Love Islandu!

Love Island After
Love Island After
reality show | Česká republika |

2. ​Love Island Austrálie

Mladí a krásní Češi a Slováci nejsou zdaleka jedinými, kdo v luxusní vile u moře hledá lásku, dobrodružství i tučnou výhru. Na Voyo můžete kromě našinců sledovat, jak si tuhle seznamovací reality show, nečekané zvraty, vztahové intriky i vzájemnou náklonnost užívají stejně mladí a stejně krásní lidé z Austrálie. A je-li vám i to málo, můžete bez problémů pokračovat rovněž k britské verzi!

Love Island (Austrálie)
Love Island (Austrálie)
reality show | Austrálie |

3. Praha – den & noc

Reality show Praha – den &noc byla žhavou novinkou letošního léta, která se odehrává přímo v „kulisách“ Prahy. Do naší stověžaté metropole přichází šest osob, aby se stali spolubydlícími a dostali šanci splnit si své sny. Mezi ty samozřejmě patří i nalezení té skutečné lásky, a tak o vzájemnou náklonnost, lechtivé chvíle, ale i zrady a vzájemnou nenávist rozhodně nebude nouze!

4. Survivor

A teď něco pro otrlejší! I v tomto případě míříme do tropického ráje, ale místo luxusní vily a pohody zde na soutěžící čeká dost možná doposud největší výzva jejich života. Na hledání lásky nebude čas, všechny totiž čeká nesmírně náročný boj s nedostatkem jídla, nulovým komfortem i stresem s tím spojeným. Kdo dokáže všechny nástrahy ostrova zvládnout, udržet se na nohou a odnést si první cenu 2 500 000 Kč? Na začátku roku 2023 se můžete těšit na novou řadu, takže právě nyní je ta správná chvíle podívat se, jak probíhala letos první řada.

Survivor
Survivor
reality show | Česká republika / Slovensko |

5. Svatba na první pohled

A zpět k lásce, avšak tentokrát už na celý život! Tahle reality show je v Česku úplný unikát. Soutěžící, kteří marně touží po svém vysněném partnerovi a stále jej nemohou najít, zde dostávají šanci získat pomoc od vědy. Na základě vědeckých metod se odborníci pokusí soutěžícím najít ideálního partnera, s kterým by měli být šťastní, dokud je smrt nerozdělí. Má to ale háček – budoucí manželé se úplně poprvé sejdou až na své svatbě jako ženich a nevěsta. Následuje svatební cesta a měsíc ve společné domácnosti. Bude to ale vážně na celý život?

​6. Bonus: O mě se neboj a Známí neznámí

Fandové Love Islandu si na své přijdou i v rámci listopadových novinek na Voyo. Z nich se přímo nabízí nový romantický seriál O mě se neboj s Veronikou Arichtevou a Václavem Matějovským v hlavní roli. Jak si rozvádějící žena poradí s tím, že stále žije se svým žárlivým manželem a zároveň to začíná jiskřit mezi ní a jejím rozvodovým právníkem?

O mě se neboj
O mě se neboj
komediální | romantický | Česká republika |
Hrají: Veronika Arichteva, Václav Matějovský, Lukáš Příkazký, Patricie Pagáčová, Veronika Lapková

Film Známí neznámí vám zase poměrně dobře vysvětli, proč některé moderní společenské party hry rozhodně hrát nechcete. Hlavní představitelé se zde totiž rozhodnou pro na první pohled neškodnou výzvu - pokud někomu během večera přijde zpráva, musí ji nahlas přečíst, a pokud někdo zavolá, musí dát hovor nahlas, aby jej ostatní slyšeli. Nevěříte-li, že jde o recept na katastrofu, přesvědčte se sami:

Známí neznámí
Známí neznámí
české filmy | drama | komediální | Česká republika |
Režie: Zuzana Marianková
Hrají: Tomáš Maštalír, Klára Issová, Táňa Pauhofová, Tomáš Měcháček, Petra Polnišová