1. O mě se neboj

Příběh rozvádějící se Evy (Veronika Arichteva) a sebevědomého, byť trochu lehkovážného právníka Martina (Václav Matějovský), který zapomene na její rozvodové stání a zasáhne tak do jejího života, si můžete na Voyo pustit již nyní. Eva se rovněž musí vyrovnávat s tím, že stále sdílí malý byt se svým nespolehlivým manželem (Lukáš Příkazký), který kromě absurdní žárlivosti stále žije v přesvědčení, že manželství lze zachránit. Pak se ale nejen na jejím obzoru začne objevovat zcela nová, nečekaná láska.

O mě se neboj
O mě se neboj
komediální | romantický | Česká republika |
Hrají: Veronika Arichteva, Václav Matějovský, Lukáš Příkazký, Patricie Pagáčová, Veronika Lapková

2. Gumy

Seriál Gumy je na Voyo novým exkluzivním obsahem a zajisté potěší všechny fanoušky odlehčených, komediálních seriálů. Režisérka Karin Krajčo Babinská v něm napříč desítkou epizod popisuje příběh dvou nerozlučných přátel Máry a Lukyna, které v hlavních rolích ztvárnili David Švehlík a Richard Krajčo. Byť jsou charakterově jeden druhému spíš protipólem, mají společnou autodílnu a zároveň řadu ambiciózních plánů a snů. Jejich uskutečnění doprovází nemalá dávka černého humoru i absurdních situací.

Gumy
Gumy
komediální | Voyo | Originál | Česká republika |
Hrají: Richard Krajčo, David Švehlík, Patricie Pagáčová, Dana Batulková, Pavel Šimčík

3. Známí neznámí

Jak vypadá společenská hra, kterou si na velké oslavě se svými blízkými určitě zahrát nechcete? To vám prozradí skupinka Čechů a Slováků během své silvestrovské oslavy, kdy je právě taková nanejvýš nebezpečná hra napadne. Pravidla jsou jednoduchá: Všichni své mobily na stůl, a pokud někomu přijde zpráva nebo mu někdo zavolá, musí zprávu nahlas přečíst a hovor dát nahlas, aby jej všichni přítomní slyšeli. Co se může stát? Možná se o svých přátelích či partnerech dozvíte věci, které jste doposud netušili!

Známí neznámí
Známí neznámí
české filmy | drama | komediální | Česká republika |
Režie: Zuzana Marianková
Hrají: Tomáš Maštalír, Klára Issová, Táňa Pauhofová, Tomáš Měcháček, Petra Polnišová

4. Love Island Austrálie

Stejně jako v případě česko-slovenské verze, i zde se diváci skrz kamery vydají do prostor luxusní vily s bazénem a úžasným výhledem v tropech. Místo Kanárských ostrovů se tentokrát geneticky mimořádně obdaření mladí lidé z Austrálie vydávají na španělskou Mallorcu, kde se mimochodem natáčí i britská verze reality show. Již od 7. listopadu si můžete pustit celou první řadu australské reality show, v níž nechybí nejen slunce, bikiny a vyrýsovaná těla, ale i láska, vztahy, intriky a zrady.

Love Island (Austrálie)
Love Island (Austrálie)
reality show | Austrálie |

5. Prasátko Peppa

Kdo by neznal kamarádku Peppu v její červené sukni! Tahle malá princezna je zvědavá jako nikdo jiný, ráda tráví čas s přáteli, jezdí na výlety, chodí na narozeninové oslavy a nikdy nepohrdne čokoládovým zákuskem. Jako každé prasátko však úplně nejvíc miluje pořádnou koupel v blátě. Britský animovaný seriál si získal dětské diváky na celém světě a nyní jej svým ratolestem můžete pustit i na Voyo.

6. Kolonie

Drama Kolonie vychází ze skutečných událostí, k nimž v 70. letech došlo v jihoamerickém Chile po revoluci a nástupu Pinochetova režimu. V trestanecké kolonii Dignidad, kterou vede bývalý nacista, se ocitá Daniel (Daniel Brühl), odpůrce režimu násilně odvedený od své lásky Leny (Emma Watson). Ta však ztrátu svého milovaného odmítá přijmout a vydává se do kolonie za Danielem. Zdejší poměry jsou však ještě horší, než si původně myslela. A co víc, z tohoto pekla na zemi se zatím nikomu nepodařilo uniknout.

Kolonie
Kolonie
historický | životopisný | Německo / Francie / Lucembursko |
Režie: Florian Gallenberger
Hrají: Emma Watson, Daniel Brühl, Michael Nyqvist, Richenda Carey, Jeanne Werner

7. Chaos

V dobrodružném sci-fi odehrávajícím se na dosud neprozkoumané planetě se představuje Tom Holland (Spider-Man), Daisy Ridley (poslední trilogie Star Wars), ale také slavný Mads Mikkelsen. Ústřední dvojice se setkává za nepravděpodobných okolností a zjišťuje o sobě zajímavé věci. Na planetě zmizely všechny ženy a muže postihla zvláštní choroba zvaná „Hluk“, kvůli které jsou všechny jejich myšlenky okolím vidět i slyšet. Jaká tajemství podivná planeta skrývá a podaří se hlavním hrdinům v jejich končinách přežít?

Chaos
Chaos
akční | sci-fi | USA / Kanada / Hong Kong |
Režie: Doug Liman
Hrají: Tom Holland, Daisy Ridley, Demian Bichir, Cynthia Erivo, Mads Mikkelsen

8. Mortdecai

Akční komedie vypráví o nonšalantním zbohatlíkovi, lordu Charlie Mortdecaiovi, který obchoduje s uměním, ale pro svůj vlastní prospěch se nebojí ani sáhnout k podvodům a nekalým praktikám. Nyní před ním však stojí úkol nejvyšší důležitosti. Musí najít a získat zpět ukradený obraz, který má pro celou Británii nejvyšší důležitost. Je totiž hlavní mapou k nalezení tajného sejfu plného zlata nastřádaného za války nacisty. Tohle bude jízda! Zvlášť proto, že si zde hlavní roli střihnul Johnny Depp.

Mortdecai: Grandiózní případ
Mortdecai: Grandiózní případ
akční | komediální | Velká Británie / USA |
Režie: David Koepp
Hrají: Johnny Depp, Gwyneth Paltrow, Ewan McGregor, Olivia Munn, Paul Bettany

9. Greta: Ďábelská past

Když nic netušící servírka Frances najde po cestě z práce drahou kabelku, nedá jí to a podívá se dovnitř. Najde tam adresu, a tak se zcela logicky vydá svůj nález vrátit původní majitelce, jisté Grétě. Ta je za vrácení kabelky tak vděčná, že mladou dívku pozve domů. Obě ženy spolu začnou trávit čas, avšak z původně vděčné starší ženy se vyklube někdo přinejmenším děsivý. A snahy mladé dívky přerušit veškeré styky s Gretou se ukážou jako zcela nemožné, ta ji totiž odmítá nechat jen tak snadno ze svého života odejít.

Greta: Ďábelská past
Greta: Ďábelská past
drama | thriller | Irsko / USA |
Režie: Neil Jordan
Hrají: Isabelle Huppert, Chloë Grace Moretz, Maika Monroe, Jane Perry, Jeff Hiller

10. Anny

Slavná česká dokumentaristka Helena Třeštíková se v jednom ze svých nejnovějších počinů zaměřila na ženu jménem Anny, kterou s kamerou sledovala celkem 16 let. Anny je již několik dekád pražská prostitutka žijící na pomyslném dně společenského žebříčku. I přesto má tři dospělé děti, byla dvakrát vdaná a prostitucí se živí zejména proto, aby mohla zajistit lepší život svým dětem i vnoučatům. Mezitím musí bojovat s řadou životních problémů, vlastními nemocemi i se stále neúspěšným hledáním své lásky.

Anny
Anny
české filmy | dokumentární | Česká republika |
Režie: Helena Třeštíková

11. Český slavík

Jedna z nejsledovanějších a nejprestižnějších událostí českého showbyznysu nebude na obrazovkách chybět ani letos. Tereza Pergnerová předvádí hvězdný návrat do moderátorské role a srší vtipem i upřímností. Kdo si letos odnese cenné sošky a nesmazatelně se zapíše mezi velikány české hudební scény? Sledujte i ze záznamu na Voyo.

12. Mistroství světa ve fotbale 2022 v Kataru

Největší a nejsledovanější sportovní událost letošního roku představuje samozřejmě světový šampionát v Kataru. Od 20. listopadu do 18. prosince se 32 týmů z celého světa utká o nejprestižnější trofej fotbalového světa a vy můžete být u toho. Voyo totiž odvysílá všechna utkání formou komentovaných živých přenosů plus všechny odehrané zápasy nabídne i ze záznamu. Na TN.cz najdete kompletní program jednotlivých zápasů.