1. Gumy

Seriál Gumy je na Voyo novým exkluzivním obsahem a zajisté potěší všechny fanoušky odlehčených, komediálních seriálů. Režisérka Karin Krajčo Babinská v něm napříč desítkou epizod popisuje příběh dvou nerozlučných přátel Máry a Lukyna, které v hlavních rolích ztvárnili David Švehlík a Richard Krajčo. Byť jsou charakterově jeden druhému spíš protipólem, mají společnou autodílnu a zároveň řadu ambiciózních plánů a snů. Jejich uskutečnění doprovází nemalá dávka černého humoru i absurdních situací.

Gumy
Gumy
komediální | Voyo | Originál | Česká republika |
Hrají: Richard Krajčo, David Švehlík, Patricie Pagáčová, Dana Batulková, Pavel Šimčík

2. Případy mimořádné Marty

Osmidílná detektivní série Případy mimořádné Marty nám představí dvojici oblíbených herců Roman Zach a Tatiana Dyková (Vilhelmová). Kapitán Keiner je detektivem na slovo vzatým, a kromě hromady zkušeností i vždy přítomné vážnosti si možná až trochu příliš potrpí na čistotu. Jeho novou „parťačkou“ se trochu nečekaně stává Marta, nadprůměrně inteligentní žena, která díky své neutuchající zvědavosti a chuti rozlušťovat složité kriminální záhady dokáže být pořádně otravná.

Případy mimořádné Marty
Případy mimořádné Marty
kriminální | Česká republika |
Hrají: Tatiana Dyková Vilhelmová, Roman Zach, Anita Krausová, Jiří Svoboda, Matěj Hádek

3. After: Tajemství

Filmová série After vznikla na motivy romantických románů spisovatelky Anny Todd. Hlavní hrdinkou je Tessa, která svůj příběh začíná jako nová studentka vysoké škole s cílem být vzornou a dosáhnout co nejlepších výsledků. Do jejího života však jako blesk z čistého nebe vstoupí neodolatelná láska a zcela změní její priority. Vztah s mezi ženami velmi oblíbeným sympaťákem však může být komplikovanější, než se na první pohled zdá. Vydrží jejich vztah i třetí pokračování příběhu s podtitulem Tajemství?

After: Tajemství
After: Tajemství
drama | romantický | USA / Bulharsko |
Režie: Castille Landon
Hrají: Josephine Langford, Hero Fiennes Tiffin, Louise Lombard, Stephen Moyer, Mira Sorvino

4. Jan Koller – Příběh obyčejného kluka

Jednou z říjnových novinek na Voyo je i vskutku unikátní příběh fotbalisty, kterému se podařilo z amatérského, vesnického klubu dostat na evropskou špičku až ve své plnoletosti. Něco takového je v dnešním fotbalovém světě naprostým unikátem. O to víc nás může těšit, že autorem tohoto fotbalového majstrštyku je český hráč Jan Koller.

Jan Koller - Příběh obyčejného kluka
Jan Koller - Příběh obyčejného kluka
Režie: Petr Větrovský
Hrají: Jan Koller, Zuzana Sophia Petzold, Petr Koller st., Petr Koller, Kateřina Kollerová

5. Love Island

Nová řada populární reality show Love Island odstartovala opět ve vile na Kanárských ostrovech a o romantiku i všudypřítomné intriky rozhodně není nouze. Skupina mladých lidí z Česka i Slovenska stále bojuje o vítězství v různých hrách, výzvách, zatímco musí na druhé straně řešit párové intriky, romantiku, pokušení i zcela nečekaná překvapení. Který pár nakonec dokáže zvítězit a odjede domů o 2 milionů korun bohatší?

6. Moje malá princezna

Turecký seriál Moje malá princezna příjemně překvapí tím, že nejde jen o další telenovelu, ale ve skutečnosti velmi zajímavý, místy úsměvný, místy srdceryvný příběh osmileté Oyku, která je sirotkem. Nebo si to aspoň myslela, než jí teta jednoho dne nasměrovala ke svému stále žijícímu otci. Tatínek je ale tak trochu pacholek, má problémy se zákonem a do toho všeho se nově musí postarat o svou nově nalezenou dceru. Dokáží si spolu postupně vytvořit plnohodnotný vztah otce a dcery?

7. November Man

Pokud jste Pierce Brosnana měli rádi jako Jamese Bonda, November Man bude ideální příležitostí, jak na něj zavzpomínat. Ztvární zde totiž bývalého tajného agenta CIA, který se vrací do služby, aby z Ruska pomohl dostat kolegyni a tajnou lásku, které se podařilo infiltrovat nejvyšší ruské velení. Ta však během snahy o útěk ze země umírá a co hůř, za její smrt může další agent CIA. Hlavní hrdina tak musí zjistit, co za celou touto konspirací stojí a proč jeho milovaná žena musela zemřít.

November Man
November Man
akční | thriller | USA / Velká Británie |
Režie: Roger Donaldson
Hrají: Pierce Brosnan, Luke Bracey, Olga Kurylenko, Will Patton, Caterina Scorsone
Titul není dostupný

8. Jan Palach

Jan Palach patří kvůli způsobu, jakým se v roce 1969 rozhodl ukončit svůj život, k nejznámějším postavám našich dějin 20. století. Stejnojmenný film z roku 2018 s Viktorem Zavadilem v hlavní roli vypráví příběh posledních měsíců studentova života. Kromě faktických skutečností, které Palach zažíval, se tvůrci snaží nastínit, co se mladému muži v té době mohlo honit hlavou a proč se nakonec rozhodl k zoufalému činu, pro který dodnes všichni jeho jméno dobře známe.

Jan Palach
Jan Palach
české filmy | drama | životopisný | Česká republika / Slovensko |
Režie: Robert Sedláček
Hrají: Viktor Zavadil, Zuzana Bydžovská, Denisa Barešová, Kristína Kanátová, Jan Vondráček

9. V pasti zrady

Tento příběh podle skutečných událostí vypráví o Mildred Gillars, která jako jedna z mála Američanů prožila druhou světovou válku v Německu. Zde se dostala do nacistické propagandistické mašinérie a stala se přímou podřízenou Josepha Goebbelse. Byla například nucena zpívat americkým vojákům poraženecké písně v angličtině a tím se snažit podkopat její morálku. Po válce ji americký soud obvinil z velezrady. Její obhajoby se ujal právník James Laughlin a pokusil se o jejím nelehkém životě v Třetí říši i vztahu s Goebbelsem říct světu pravdu.

V pasti zrady
V pasti zrady
drama | válečný | USA |
Režie: Michael Polish
Hrají: Meadow Williams, Al Pacino, Carsten Norgaard, Marcus Rafinski, Lala Kent
Titul není dostupný

10. Zlato

Další snímek patřící do kategorie filmy podle skutečných událostí. Tento vypráví příběh těžební společnosti Bre-X a jejího zakladatele Davida Walshe, který má v této adaptaci jméno Kenny Wells. Ten je prospektor toužící po objevení zlatého dolu a je pro to ochoten udělat cokoli. Jeho společnost skutečně v indonéské džungli v 90. letech nalezla zlatý důl, který měl obsahovat obrovské množství cenného kovu. Co však následovalo, je dnes považováno za jeden z největších skandálů okolo těžby zlata, jaký v moderní historii pamatujeme.

Zlato
Zlato
drama | kriminální | USA |
Režie: Stephen Gaghan
Hrají: Matthew McConaughey, Édgar Ramírez, Bryce Dallas Howard, Corey Stoll, Toby Kebbell
Titul není dostupný

11. Anna

Špionský akční thriller Anna představuje půvabnou ruskou topmodelku, která je však ve skutečnosti ve službách KGB a dokáže toho víc než se jen promenádovat před fotografy. Její skutečná identita ji však dostane až do centra špionské operace, v níž půjde o život a kde nic nebude jisté. Milovníci akce a překvapivých zvratů si jisto jistě přijdou na své.

Anna
Anna
akční | thriller | Francie / USA / Kanada |
Režie: Luc Besson
Hrají: Sasha Luss, Helen Mirren, Luke Evans, Cillian Murphy, Eric Godon
Titul není dostupný

12. CoComelon

Zářijové novinky samozřejmě neopomněl ani ty nejmenší. Pro ty jsme si připravili výchovný cyklus CoComelon, který rodičům umožňuje naučit své děti poznávat písmena, čísla, zvuky zvířat, barvy a zpívat si různorodé říkanky. Zároveň dětem představí a vysvětlí koncepty, jako je příchod nového sourozence, nového domácího mazlíčka, výlet na dětské hřiště mezi cizí děti, socializace s nimi nebo základy správné hygieny. Kromě české je k dispozici i anglická varianta pořadu, která navíc malým dětem umožňuje osvojit si již v útlém věku základy angličtiny.