1. Špindl

Trojice kamarádek se vydává na dámskou dovolenou do Špindlu. Každá se ocitá trochu v jiné situaci. Lékařka Silvie konečně začíná žít spokojený život. To už úplně nemůže říct herečka Eliška, jejíž vztah s přítelem se v posledních týdnech výrazně zkomplikoval a nadšená není ani koučka Renata. Pomohou jim záchranáři z horské služby?

Špindl
Špindl
Režie: Milan Cieslar
Hrají: David Gránský, Oldřich Navrátil, Jitka Sedláčková, Kateřina Klausová, Anita Krausová

2. Líbáš jako ďábel

Františka chytla druhá míza a pochopení našel u Heleny, která je vdaná za Karla. Život s úspěšným spisovatelem ji však nenaplňoval, a tak je šťastná za Františka. Šťastná ale není bývalá Františkova manželka Bohuna, která chce, aby se k ní vrátil. František s Helenou odjíždí na romantickou dovolenou do Maroka, kde však potřebují pomoc od svých bývalých partnerů. Ti se vydávají na cestu…

Líbáš jako ďábel
Líbáš jako ďábel
české filmy | komediální | Česká republika |
Režie: Marie Poledňáková
Hrají: Kamila Magálová, Oldřich Kaiser, Jiří Bartoška, Eva Holubová, Nela Boudová

3. Bábovky

Mozaika mikro příběhů obyčejných i neobyčejných žen, které na první pohled nemají mnoho společného, přesto jsou si blízké. Nečekaná setkání, která vedou k otočení dosavadního života o sto osmdesát stupňů. Díky náhodě nebo nedomyšleným řešení jednotlivých situací dojde k prolnutí jednotlivých příběhů a s tím souvisejícími odpovědi na otázky rodiny, nevěry či výchovy dětí.

Bábovky
Bábovky
Režie: Rudolf Havlík
Hrají: Jana Plodková, Ondřej Vetchý, Táňa Pauhofová, Marek Taclík, Jiří Langmajer

4. Babovřesky

Zdeněk Troška se vrací na vesnici. Tentokrát do ní přijíždí mladý kněz, který vyvolá u místních rozčarování. Kněz totiž nemůže být tak mladý. Když se na obecním domě objeví mladá a ambiciózní Ivana, vesnice je vzhůru nohama a drby startují naplno. Aby toho nebylo málo, do vesnice přijede rodina Hálů, kteří zde po smrti Trudy zdědili pozemky včetně starého domu, na který si dělá zálusk starosta. 

Babovřesky
Babovřesky
české filmy | komediální | Česká republika |
Režie: Zdeněk Troška
Hrají: Lukáš Langmajer, Veronika Žilková, Pavel Kikinčuk, Jan Dolanský, Jana Synková

Vyzkoušet 7 dní zdarma

5. Deníček moderního fotra

Mít dítě je životní rozhodnutí, které někdy udělá život za vás. Stejně jako za Dominika a Natašu, kteří čekají miminko. Nakonec doma s malým Čeňkem zůstane Dominik, jelikož Nataša jako úspěšná designérka hraček vydělá více peněz a dokáže tak finančně zajistit rodinu. Dominik tak má v domácnosti konečně čas, aby mohl napsat knihu. Jen to s malým Čeňkem nebude tak jednoduché.

Deníček moderního fotra
Deníček moderního fotra
české filmy | komediální | Česká republika |
Režie: Jan Haluza
Hrají: Tereza Ramba, Jiří Mádl, Roman Zach, Pavla Tomicová, Lukáš Hejlík

6. 3Bobule

Honzovi s Klárou se podařilo postavit na nohy vinařství a stát se rodiči dvojčat. Jejich manželství však prochází těžkou zkouškou. Přichází však vinobraní, které je vrcholem sezony. Na nezvanou pomoc přijíždí Honzův kamarád Jirka, který sebou bere i svého syna. Honza s Klárou mezitím musí řešit problémy se zaměstnanci a okolím, které jim stále dává najevo, že vinohradu nemůže velet žena.

3Bobule
3Bobule
Režie: Martin Kopp
Hrají: Tereza Ramba, Kryštof Hádek, Lukáš Langmajer, Miroslav Táborský, Branislav Deák

7. Případ mrtvého nebožtíka

Samotný kriminální příběh a vyšetřování jde v komedii Případ mrtvého nebožtíka stranou, ačkoliv major Prubner společně s detektivy Rorýsem, Dymákem a Skálovou mají na stole neobjasněnou vraždu Starablažkové. Navíc jejich nadřízený plukovník Drátek dává ultimátní termín. Vyřešit vraždu do sedmi dní. Čtveřice policistů tak podle osvědčených metod začne pátrat, co vedlo ke smrti Starablažkové. 

Případ mrtvého nebožtíka
Případ mrtvého nebožtíka
Režie: Miloslav Šmídmajer
Hrají: David Novotný, Hana Vagnerová, Martin Pechlát, Lukáš Příkazký, Miroslav Táborský

8. Po čem muži touží 2

Anna Polívková a Jiří Langmajer alias Irena/Iren se vracejí v pokračování komedie hledající odpověď na to, zda to v životě mají snazší muži, nebo ženy. Zatímco v prvním díle se Karel Král změnil v Irenu, v tomto změna nabere přesně opačný směr a původně Irena se musí vypořádat nejen s pro ni nechutným chlapským tělem, ale s tím, jací chlapi doopravdy jsou. Zároveň se do Ireny zamilovaný soused Radim v podání Marka Taclíka bude snažit napodobit pohádkového prince a ze „zakletí“ svou milovanou vysvobodit. Jak tohle celé dopadne?

Po čem muži touží 2
Po čem muži touží 2
Režie: Rudolf Havlík
Hrají: Jiří Langmajer, Anna Polívková, Marek Taclík, Tereza Kostková, Leoš Noha

Vyzkoušet 7 dní zdarma

​9. Okresní přebor: Poslední zápas Pepíka Hnátka

Pepik Hnátek je dlouholetým trenérem Slavoje Houslice. Kabina v čele s kapitánem Jirkou Luňákem, který se mu snaží podlézat, ho za jeho zády pomlouvá a snaží se ho odvolat z funkce. Jejich plánu pomohou zdravotní potíže Hnátka. Ten se však své role trenéra ani náhodou nemíní vzdát bez lítého boje.

Okresní Přebor: Poslední zápas Pepika Hnátka
Okresní Přebor: Poslední zápas Pepika Hnátka
české filmy | komediální | Česká republika |
Režie: Jan Prušinovský
Hrají: Miroslav Krobot, Ondřej Vetchý, Luděk Sobota, Jaroslava Pokorná, David Novotný

10. Probudím se včera

Petr po rozchodu se svou přítelkyní přemýšlí, kdy byl šťastný. Vzpomíná na spolužačku Elišku, kterou miloval, ale bál se jí to říct. Mezitím se Eliška z jeho života vytratila, ale teď má Petr příležitost vrátit s v čase do roku 1989 a opět se pokusit Elišku sbalit. Musí se však zbavit jejího přítele a naučit se učivo, které už dávno zapomněl.

Probudím se včera
Probudím se včera
české filmy | komediální | sci-fi | Česká republika |
Režie: Miloslav Šmídmajer
Hrají: Jiří Mádl, Eva Podzimková, Filip Blažek, Viktor Preiss, Miroslav Táborský

​11. Grand Prix

Roman (Kryštof Hádek) a Emil (Robin Ferr) milují auta i automobilové závody a sní o tom, že by jednou na živo mohli vidět formuli 1. Jeden z nich je majitelem odbytého autobazaru, druhý vlastní vypulírovaný autoservis a o motorech ví první poslední. Když Emil v televizní soutěži díky štěstí vyhraje lístky na Vekou cenu Španělska formule 1, je jim jejich velký sen rázem velmi blízko. To však ještě netuší, že cesta Evropou na závod se neobejde bez komplikací. Zvlášť díky třetímu členovi výpravy, kterým je Romanův vypečený kamarád zvaný Štětka (Štěpán Kozub).

Grand Prix
Grand Prix
české filmy | drama | komediální | Česká republika / Slovensko |
Režie: Jan Prušinovský
Hrají: Kryštof Hádek, Robin Ferro, Štěpán Kozub, Marek Daniel, Miroslav Donutil

12. Zbožňovaný

Petr Kolečko je znám tím, že pro své populární příběhy často hledá inspiraci ve skutečném životě. Výjimku v tomto případě neudělal ani ve filmu Zbožňovaný, pro jehož příběh se obrátil ke své vlastní rodině, konkrétně dědovi. Komedie se točí okolo uznávaného pediatra Zdeňka, který se pomalu a jistě chystá pověsit bílý plášť na hřebík a odejít do důchodu. Zatímco on sám na stará kolena odpočinek rozhodně uvítá, ještě víc se na společné stáří těší jeho manželka Olga. Tatínkův odchod do penze uvítá také čerstvé rozvedená dcera Zuzana i vnučka Aneta, která dědečka doslova zbožňuje. Na první pohled pohádkový scénář zalitý sluncem. Jak ale dobře tušíte, žádná bezstarostná pohádka to nebude.

Zbožňovaný
Zbožňovaný
české filmy | drama | komediální | Česká republika |
Režie: Petr Kolečko
Hrají: Jiří Bartoška, Zuzana Kronerová, Ivana Chýlková, Petra Hřebíčková, Jiří Langmajer