Fotbalista, jehož příběh nemá ve světě obdoby

Voyo Blog

​Fotbalová cesta Richarda Kollera z amatérského klubu na malé vsi až do nejvyšších evropských lig je nejen českými, ale i zahraničními experty považována za hotový unikát. Mimo jiné i proto, že z nejnižších pater fotbalu začal stoupat až jako plnoletý fotbalista.

Na tuto místy zcela neuvěřitelnou a fascinující sportovní kariéru se od neděle 16. října můžete podívat i na Voyo v dokumentu Jan Koller: Příběh obyčejného kluka.

Jan Koller - Příběh obyčejného kluka
Jan Koller - Příběh obyčejného kluka
Režie: Petr Větrovský
Hrají: Jan Koller, Zuzana Sophia Petzold, Petr Koller st., Petr Koller, Kateřina Kollerová

Seriál plný černého humoru

Fanoušci odlehčenějšího, komediálního obsahu potěší zcela nový seriál Gumy, jež vznikl pod hlavičkou Voyo Originál a je tak exkluzivním obsahem naší služby. Režisérka Karin Krajčo Babinská v něm napříč celkem deseti epizodami vypráví příběh dvou nerozlučných přátel, které ztvárnili Richard Krajčo a David Švehlík.

Mára a Lukyn sice mají společně malou autodílnu, ale jinak jsou každý úplný protipól toho druhého. Maličko hloupý drsňák a dětinský intelektuál rozhodně nemají nouzi o všemožné nápady a sny, ovšem kde ještě mají velké rezervy, je jejich reálné provedení. Jejich vzestupy i pády navíc koření pořádná dávka černého humoru a absurdních situací. Na Voyo dorazí 28. října.

Voyo Blog

Osobitá detektivka, jak se patří

Nyní by měli zpozornět všichni milovníci detektivek. I seriál Případy mimořádné Marty si totiž 23. října na Voyo odbyde svou premiéru. Režiséři Marek Najbrt a Tomáš Pavlíček si pro vás připravili osmidílnou sérii, v níž hlavní role ztvárnila dvojice Tatiana Dyková (Vilhelmová) a Roman Zach.

Marta je nadprůměrně inteligentní žena, která pro své okolí umí být pořádně otravná. A byť ji záležitosti policie ani za mák nezajímají, zvědavost a chuť rozlušťovat nevysvětlitelné kriminální záhady ji nakonec přivede až na oddělení vražd, kde vezme místo konzultantky.

Jejím pracovním parťákem se stává kapitán Keiner, čistokrevný suchar, který to místy opravdu přehání s důrazem na čistotu. Jak se této neotřelé dvojici bude dařit rozplétat komplikované případy vražd? To můžete posoudit sami již od 23. října na Voyo.