Animované filmy

Sledujte nejlepší animované filmy pro děti i celou rodinu. Kdykoli, kdekoli, na čemkoli.

Špatný formát e-mailu
#

Nejlepší animované filmy

Prohlédněte si výběr nejvtipnějších animovaných filmů z let 2020, 2019, 2018, 2017 i starších. Zaručujeme, že vaše ratolesti zabaví na dlooouhé hodiny. Některé jsou ale tak chytlavé, že je dost možná budete nakonec sledovat společně. Co třeba Asterix a tajemství kouzelného lektvaru?

TOP animované filmy Více

#

Animované seriály pro nejmenší děti

Hledáte vhodné animáčky pro nemluvňata a úplně malé ratolesti? Příběhů nejrůznějších zvířátek a příšerek, které toho moc nenamluví, jen ukazují a huhňají, stejně jako jejich nejvěrnější diváci, máme na Voyo dost. Zabaví klidně i po celé deštivé odpoledne a děti je milují a mohou na ně koukat znovu a znovu. No, nevyužijte toho!

Animáčky pro nejmenší Více

#

Dětské animáky s českým dabingem

Animované filmy a seriály hezky česky, online, bez reklam a na jednom místě najdete na Voyo. Tradiční klasiky jako Bob a Bobek, Včelka Mája, ale i novější zahraniční animáky, které aktuálně frčí. Zkoukněte třeba moderní KarCOOLku, Psa Ro©ku nebo seriál o sestrách Shimmer a Shine.

Animované pohádky hezky česky Více

#

Rodinné pohádky

České i zahraniční pohádky online a bez reklam kdykoli budete chtít, sledujte na Voyo.cz. Užijte si s celou rodinou staré české legendy i moderní pojetí světových klasik. Rodinná pohádka na každé propršené odpoledne či prokuckaný den v posteli.

Pohádky pro děti i celou rodinu Více

Často kladené otázky

Při použití platební karty (GoPay)?
Pokud zvolíte při aktivaci předplatného Voyo na zkoušku, máte možnost vyzkoušet službu na 7 dní zdarma.

Při aktivaci této zkušební doby se Vám v průběhu prvních 7 dní (168 hodin od aktivace) platba nestrhne. Dojde pouze k blokaci 1 Kč a k ověření platebních údajů, které jsou poté připraveny pro případné budoucí předplatné.

Následně záleží na Vás, zda chcete Voyo využívat dál nebo ho ještě před vypršením zkušební doby ukončíte. Pokud se rozhodnete službu po zkušebním období nevyužívat, je nutné provést deaktivaci, a to nejpozději 1 hod před uplynutím předplatného zdarma. Je-li předplatné během tohoto období řádným způsobem zrušeno, nedojde k realizaci platby.

Pokud naplánovanou platbu předplatného nezrušíte, dojde v momentě vypršení zkušební doby k platbě částky 159 Kč a tím k aktivaci Voyo předplatného. 

S Voyo předplatným je nastavena automaticky opakovaná platba, která probíhá každých 30 dní. Bližší informace k opakovaným platbám naleznete v části Jak funguje platba předplatného Voyo.

Při použití platební metody nastavené v rámci Apple ID?
Pokud zvolíte při aktivaci předplatného Voyo na zkoušku, máte možnost vyzkoušet Voyo na 7 dní zdarma.

Pokud se rozhodnete Voyo dále nevyužívat, je nutné předplatné zrušit nejpozději 24 hodin před skončením zkušebního období.

Informace ke zrušení platby předplatného přes Apple ID najdete zde: https://support.apple.com/cs-cz/HT202039.

Pokud předplatné ve zkušebním období nezrušíte, dojde následně automaticky k platbě částky 159 Kč a tím k aktivaci Voyo předplatného na jeden měsíc.

S Voyo předplatným je nastavena automaticky opakovaná platba, která probíhá každý měsíc. Bližší informace k opakovaným platbám naleznete ZDE.

Pokud se nacházíte na území České republiky, budete mít během zkušebního období k dispozici téměř stejný obsah jako s plným předplatným služby Voyo (filmy, seriály, pořady). Výjimkou je sportovní obsah, a to včetně kanálů Nova Sport 1, Nova Sport 2, dále sportovních přenosů na Voyo Special a tituly Voyo | Originál. Pro sledování sportovního obsahu je potřeba zakoupit plné předplatné. TV Nova si vyhrazuje právo nabídku obsahu na zkušební období i v rámci plného předplatného kdykoliv měnit.

Při úhradě prostřednictvím platební karty (GoPay)?

Předplatné Voyo hrazené prostřednictvím platební karty (GoPay) je nastaveno na 30 dní a s jeho aktivací je vždy zadána opakovaná platba.

Ke strhnutí další platby dochází tedy automaticky, a to v momentě vypršení aktuálně předplaceného období.
Jestliže se pokus o platbu nezdaří, Voyo vám nevypneme a pokusíme se o provedení platby znovu ještě dvakrát, a to 24 hodin po vypršení předplaceného období a 5. den po vypršení předplaceného období.
Pokud se platbu povede úspěšně provést nejpozději 5. den po skončení předchozího předplaceného období, můžete dále nerušeně sledovat vaše oblíbené pořady.
Začátek nového předplatného automaticky navazuje na konec posledního předplaceného období.

Předplatné Voyo je vždy hrazeno na 30 dní, při neúspěšné platbě tedy nevzniká žádný dluh.

Při úhradě prostřednictvím platební metody nastavené v rámci Apple ID?

Předplatné Voyo hrazené přes Apple ID je nastaveno na jeden měsíc a s jeho aktivací je vždy zadána opakovaná platba.

Předplatné Voyo hrazené přes Apple ID se tedy strhne automaticky ještě před začátkem dalšího předplaceného období (nejdříve 24 hodin předem).

Pokud se nepodaří platbu provést, dojde ke zrušení Voyo předplatného.

Předplatné Voyo je vždy hrazeno na následující měsíc, při neúspěšné platbě tedy nevzniká žádný dluh.

Ano, Voyo splňuje požadavky přeshraniční přenositelnosti a s aktivním předplatným je možné sledovat obsah na území členských států EU*. Pro využívání Voyo mimo ČR je třeba mít trvalý pobyt na území České republiky a uhradit Voyo předplatné. 

*Nařízení o přeshraniční přenositelnosti online služeb se od 1.1.2021 nevztahuje na území UK. Zákazníkům na uvedeném území je po úhradě předplatného k dispozici pouze omezený obsah.

V současné době je Voyo k dispozici na počítačích, telefonech/tabletech se systémem iOS a Android a na vybraných chytrých televizích. Více informací naleznete ZDE

Platbu předplatného (kromě plateb přes Apple ID) můžete zrušit po přihlášení do Vašeho uživatelského profilu na našich stránkách. Zrušení platby na další období provádějte, prosím, nejpozději 1 hodinu před vypršením aktuálně běžícího předplatného.

Na úvodní stránce klikněte na ikonu uživatele a zvolte Moje předplatné.

Zobrazí se Vám informace o předplatném, které je aktuálně nastaveno pro Váš účet.

Pokud máte nastavené měsíční předplatné s automaticky opakovanou platbou nebo zkušební období, klikněte na Zrušit předplatné. Dojde k přesměrování na následující stránku, kde je nutné kliknout na Zrušit předplatné a Vaši volbu následně potvrdit ANO.

Po zrušení platby bude možné sledovat obsah na Voyo do vypršení aktuálně zaplaceného období či vypršení období na zkoušku.

Následně zůstane Váš účet neaktivní, pouze registrovaný – tedy připraven pro případnou další aktivaci předplatného v budoucnu.

V případě, že hradíte předplatné přes Apple ID, najdete informace ke zrušení zde: https://support.apple.com/cs-cz/HT202039

Zaujalo vás Voyo?

Voyo nabízí přes 2000 filmů a seriálů, které si můžete pustit kdykoli, kdekoli, na čemkoli.

Špatný formát e-mailu