Abychom Vám zajistili lepší uživatelský komfort a přizpůsobili naše služby Vašim potřebám, ukládá TV Nova na Vašem počítači, tabletu nebo chytrém telefonu soubory cookie, a to především pro uchování Vašeho uživatelského nastavení, poskytování obsahu na míru, pořizování anonymních statistik a cílení obchodních sdělení. Některé získané informace TV Nova sdílí s jinými společnostmi (anonymní statistiky). Některé informace jsou i přímo zpracovávány dalšími společnostmi (personalizace zobrazované reklamy) bez zásahu TV Nova.
Podrobnosti o zpracování cookies najdete zde.
 
 
 
 
 
 
 
 
Chart Show

Chart Show

  • 2017
  • Česká republika
  • český

Zábavní show plná hvězdných hostů a pěveckých vystoupení. Zábavný program představí divákům žebříček patnácti největších českých i zahraničních hitů.
Žebříčky nejúspěšnějších hitů vybírá tým producentů v čele se zakladatelem Akademie populární hudby Martinem Hrdinkou, který bude ve studiu doplňovat moderátora. Oblíbené osobnosti budou každý díl zpříjemňovat množstvím historek, které se vztahují k jednotlivým hitům.
Díky pohotovému a vtipnému moderátorovi Liboru Boučkovi a známým osobnostem z různých sfér života si v každém dílu Chart Show zavzpomínáme.

Seznam epizod (0)

EpizodaDatum vysíláníHodnocení