Pro funkčnost VOYO je třeba ve vašem prohlížeči ukládat a číst soubory cookie.
Použitím služby vyjadřujete souhlas s využitím cookies.
 
 
 
 
 
 
 
 

Nejčastěji kladené otázky

Mohu s předplatným Voyo přehrávat tituly i ze zahraničí?

VOYO lze v zahraničí využít pouze s aktivním Předplatným, které lze aktivovat dle daných pravidel. Ze zahraničí je možné sledovat pouze pořady z produkce TV Nova, které mají v detailu produktu dostupnost "celosvětově".

Filmové tituly ani živé vysílání TV Nova, Nova Cinema, Nova International, Markíza International, Nova Sport 1, Nova Sport 2, Nova Gold, Nova Action a kanály VOYO není možné ze zahraničí přehrát.

*Výjimkou je Slovenská republika. Zákazníci na Slovensku mohou sledovat kanály Nova Sport 1, Nova Sport 2, Nova International a Markíza International.


Upozornění:

V souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2017/1128 ze dne 14. června 2017 o přeshraniční přenositelnosti on-line služeb poskytujících obsah v rámci vnitřního trhu TV Nova s.r.o. zajišťuje předplatitelům služby Voyo neomezený přístup k předplacenému on-line obsahu, pokud se předplatitelé dočasně nacházejí v rámci EU mimo Českou republiku. Podmínkou poskytnutí této služby je však ověření, že předplatitel má bydliště v České republice. V souladu s uvedeným nařízením TV Nova s.r.o. ověří bydliště stávajících předplatitelů do 21. května 2018.
Pokud máte o tuto službu zájem, nacházíte se dočasně v jiném členském státě EU a přístup Vám nefunguje, kontaktuje nás prosím přes kontaktní formulář.
Dovolujeme si Vás upozornit na to, že kvalita poskytování on-line služeb v jiném členském státě EU by se mohla od kvality poskytování týchž služeb v České republice lišit v závislosti na kvalitě místního přístupu on-line, který si zvolíte po dobu své dočasné přítomnosti v jiném členském státě EU.“