Pro funkčnost VOYO je třeba ve vašem prohlížeči ukládat a číst soubory cookie.
Použitím služby vyjadřujete souhlas s využitím cookies.
 
 
 
 
 
 
 
 

Nejčastěji kladené otázky

Aplikace Voyo pro telefony a tablety Apple

Co je aplikace Voyo pro tablety iPad a telefony iPhone?

Aplikace VOYO vám nabízí možnost neomezeně a legálně sledovat české i zahraniční filmy a seriály, atraktivní sportovní přenosy a pořady TV Nova, nejen na počítači ale také na chytrých telefonech a tabletech Apple. Za měsíční poplatek máte neomezený přístup ke všem filmům a seriálům z nabídky, které si můžete kdekoli a kdykoli přehrát. Videotéka je navíc celá bez reklam.

Jaký obsah je v aplikaci Voyo k dispozici?

Do videoknihovny neustále přibývají nové filmové a seriálové tituly. Pestrá je i škála pořadů TV Nova, z nichž ty nejúspěšnější nabízí VOYO dokonce dříve než na televizní obrazovce. VOYO potěší i sportovní fandy, kteří si mohou vychutnat exkluzivní sportovní přenosy a pro nejmenší je zde široká nabídka dětských filmů a seriálů.


Upozornění: většina titulů knihovny VOYO podléhá licenčním omezením a je dostupná pouze na území České republiky (restrikce GeoIP).


Dále upozorňujeme, že na těchto zařízeních není dostupná sekce Nightlife (na žádost výrobců). Tuto sekci můžete sledovat na počítači nebo Voyo Playeru.

Jak získat přístup k aplikaci pro chytrá zařízení Apple?

Ke sledování více jak 2000 titulů na vašem chytrém zařízení Apple je nejdříve zapotřebí být zákazníkem služby VOYO (registraci i aktivaci předplatného prosím proveďte přes PC/Mac). Předplatné lze zakoupit na stránkách videoportálu VOYO.cz. Poté si z App Store aplikaci VOYO stáhněte a nainstalujte na váš iPhone nebo iPad.

Kde najdu aplikaci Voyo pro svůj iPhone nebo iPad?

Aplikaci stahujte zdarma ZDE.