Abychom Vám zajistili lepší uživatelský komfort a přizpůsobili naše služby Vašim potřebám, ukládá TV Nova na Vašem počítači, tabletu nebo chytrém telefonu soubory cookie, a to především pro uchování Vašeho uživatelského nastavení, poskytování obsahu na míru, pořizování anonymních statistik a cílení obchodních sdělení. Některé získané informace TV Nova sdílí s jinými společnostmi (anonymní statistiky). Některé informace jsou i přímo zpracovávány dalšími společnostmi (personalizace zobrazované reklamy) bez zásahu TV Nova.
Podrobnosti o zpracování cookies najdete zde.
 
 
 
 
 
 
 
 

Wimbledon opět exkluzivně na VOYO!

 
wimbledon_2018-clanek-440x248
zdroj: VOYO.cz wimbledon_2018-clanek-440x248
 
 

Start 2. července

 

Nejprestižnější. Největší. Posvátný. O travnatém Wimbledonu mluví sami tenisté i veřejnost odjakživa jen v superlativech a s respektem. Letošní ročník londýnského grandslamového turnaje nabídneme na VOYO až na šesti živých kanálech současně. Milovníci tenisu se tak mohou těšit na mimořádné okamžiky z nejprestižnějšího tenisového turnaje světa.

Nejlepší hráčky a hráči budou od pondělí 2. červenci bojovat o titul z nejstaršího Grand Slamu světa. Díky našim přímým přenosům můžete být všichni při tom! Všechny speciální sportovní kanály budou nepřetržitě sledovat dění na kurtech každý hrací den od 12:30.

Loňská sezóna ukázala, že se tenisové časy příliš nezměnily a travnatým dvorců znovu vládne nestárnoucí legenda Roger Federer. Ten získal už osmý titul z Wimbledonu a i letos patří mezi největší favority turnaje. Tím je i druhý matador zkušené generace. Rafael Nadal po jedenáctém triumfu na French Open ukázal, že je znovu ve světové formě, a tak se dá znovu očekávat bitva gigantů.

O vavříny na travnatých kurtech budou opět bojovat také české favoritky. Zejména dvojnásobná vítězka Petra Kvitová bude znovu usilovat o cennou trofej. Stejné ambice má také bývalá světová jednička Karolína Plíšková.

Letos se můžete opět těšit na VOYO na 14 dní plných přímých přenosů na prémiových stanicích Nova Sport 1 a Nova Sport 2 a ještě navíc na exkluzivní zápasy na dalších 4 speciálních wimbledonských kanálech.

Letos si můžete vzít VOYO s sebou i na dovolenou v rámci Evropské unie! Stačí mít aktivní předplatné.

Není nač čekat, pořiďte si předplatné VOYO a fanděte s námi!