Pro funkčnost VOYO je třeba ve vašem prohlížeči ukládat a číst soubory cookie.
Použitím služby vyjadřujete souhlas s využitím cookies.
 
 
 
 
 
 
 
 

Videoportál VOYO v nové podobě! Skvělé filmy, sport i předpremiéry seriálů bez reklam!

 
 
 

Videoportál VOYO vám nabízí možnost neomezeně sledovat české i zahraniční filmy a seriály TV Nova ještě před televizní premiérou - a to vše BEZ REKLAM. Za měsíční poplatek pouze 189 korun, máte možnost si všechny filmy i seriály z nabídky přehrát kolikrát chcete a to bez jakýchkoliv reklamních sdělení!

 

Nabídka videoportálu VOYO je bohatá a stále se rozšiřuje. Do katalogu filmů neustále přibývají nové snímky, pestrá je i škála seriálů a pořadů TV Nova, z nichž ty nejúspěšnější nabízí VOYO dokonce týden před odvysíláním na televizní obrazovce.
Součástí uceleného balíčku pro předplatitele je navíc i živé vysílání TV Nova, včetně sportovních přenosů vysílaných na kanálu Nova Sport. Nové VOYO tak potěší i sportovní fandy, kteří si budou moci vychutnat živé přenosy zápasů hokejové NHL a KHL, golfové turnaje ze série PGA, tenisový Wimbledon a mnoho dalších.
 

Staňte se členem videoportálu VOYO a během zkušebního období si vychutnejte všechny jeho novinky a funkce.

Jak aktivovat předplatné VOYO?
Aktuálně je možné si předplatné VOYO aktivovat pomocí mobilního telefonu. Platba probíhá v několika krocích. Nejdříve nám poskytnete své telefonní číslo, na toto číslo Vám zašleme objednávkovou SMS. Tu potvrdíte odepsáním ANO. Po přijetí vaší odpovědi vám zašleme kontrolní kód, který opíšete do dialogového okna. Následně bude vaše předplatné VOYO aktivováno.

Voyo.cz je vaší vstupenkou do světa neomezené filmové a televizní zábavy.

VOYO „Nová dimenze zábavy“