Pro funkčnost VOYO je třeba ve vašem prohlížeči ukládat a číst soubory cookie.
Použitím služby vyjadřujete souhlas s využitím cookies.
 
 
 
 
 
 
 
 

Stanice NOVA International také na VOYO

 
Nova International
zdroj: VOYO.cz Nova International
 
 

V TV živě

 

Vysílání stanice NOVA International na území Slovenské republiky odstartovalo 1. února 2016. Program stanice bude tvořený oblíbenými pořady z produkce televize Nova, které mají licenci pro vysílání i za hranicemi České republiky. Nová stanice je také součástí portfolia VOYO v sekci TV živě.

V programu budou zastoupeny jak zpravodajské a publicistické pořady, tak nejoblíbenější formáty televize Nova. Diváci se mohou těšit také na ty nejpopulárnější pořady původní tvorby. Každý pracovní den od 18.30 mohou sledovat osudy obyvatel Ulice, kteří v jarní sezoně zažijí řadu novinek a zvratů. V pondělní večery budou diváci na stopě nájemnému vrahovi prezidenta v seriálu Atentát, úterý a čtvrtky budou tradičně patřit příběhům z prostředí kamenické nemocnice Ordinace v růžové zahradě 2. Diváci nové stanice se už od 7. února dočkají také úplně nového českého komediálního seriálu Na vodě se skvělým hereckým obsazením.

 

Ostatní programové sloty vyplní reprízy původních pořadů a to nejlepší z archivu TV Nova. Diváci se tak mohou těšit například na první epizody Ulice a Ordinace v růžové zahradě 2 nebo seriál Gympl. Více informací o aktuálním programu a nové stanici se dozvíte na stránce novainternational.cz.